Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami megoldás? 4 és fél...

Van valami megoldás? 4 és fél hós babámnak elég sűrű a kakija, és nem is igazán tud kakilni.

Figyelt kérdés
Általában négy öt naponta egy kis segítséggel. Mitől lehet. Anyatejes, és emiatt elég pocifájós is, azt mondták szopi után segít ha vizet adok de nem fogadja el.
2009. júl. 19. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltál már Mecsek teát adni neki? Az segíti az emésztést, és picit hajt is. Így talán már 2 naponta fog kakilni és hígabbat. Nálam bejött.
2009. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
"a babák székletének állaga és gyakorisága az 5.hét után változik meg.Az állag fontosabb mint a gyakoriság. Anyatejes babák esetében előfordul hogy 4-5napig sincs széklet,de nem különös a 10nap sem.Beavatkozni nem kell mert felborítjuk a szervezet önállóan kialakult reflexszerű ürülését.Értendő ezalatt a hőmérőzés, kamillatea és egyéb szerek adása.A széklet állaga lehet folyékony és kenődős(májkrém állagú),színe a világos sárgától a sötét zöldes-barnáig terjedhet.Ha túl zöld akkor sok előtejet iszik.Ha bogyószerű,keményebb mint a májkrém állag,akkor beszélünk szorulásról."
2009. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és igen próbáltuk már a mecsek teát,de nem segített.
2009. júl. 19. 16:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én ilyenkor adtam neki kamilla virágzatból főzött jó sűrű és cukros teát, min 40. - et egyszerre. Ettől ha délelőtt megitta, délután kakilt is. Én sem hagytam hogy 4 napnál tovább bentmaradjon a kaki, mert már sirt tőle, feszitette és szopizni sem tudott, mert tele volt.
2009. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!