Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik rendesen az...

Miért nem eszik rendesen az idáig jól evő 14 hós fiam?

Figyelt kérdés

Nem akar pépeset enni, csak darabosat, de ebből már nem is csinálok problémát, viszont már a párolt zöldséget sem akarja enni, és a sült-főtt husokat sem akarja csipegetni, mint idáig. Csak sült krumplit akar enni. Egyszer kapott, azóta azt hajlandó csak enni. Főzelékből alíg tudok néhány kanállal adni neki. Görög dinnyét, és más gyümölcsöket eszik ugyan, de rendes ételt nem nagyon.

MI ez? Átmeneti időszak? Meleg miatt, fogzás miatt?



2012. aug. 4. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,szerintem átmeneti időszak.Lehet a foga, a nagy meleg is biztosan közre játszik.Kínálgasd azért,de nem aggódj miatta,majd visszatér az étvágya.

Én fiam is jó evő és mindent megeszik, mégis vannak "hullámvölgyei".Mikor a foga jön főtt ételt nem igazán kér, ilyen melegben meg leginkább a gyümölcs leves csúszik...Persze főzök rendesen, és mindig megkínálom,de ha nem eszik, hát ez van.Eszik később, vagy majd megeszi,ami jólesik neki.

2012. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, átmeneti. Megunja egy idő után. :)

Én így jártam a májkrémes, sonkás kenyérrel, kb. 1 hétig alig várta a vacsorát, hogy azt ehessen. De utána megunta.

2012. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. aug. 4. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!