Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptunk Johnsons aroma olajat,...

Kaptunk Johnsons aroma olajat, azt is fürdés elött használjam inkább?

Figyelt kérdés
Szeretjük ezeket a termékeit a Johnsonsnak, de eddig csak fürdetőnk meg hintőporunk volt belőle. Jó lenne elhasználni, ha már megkaptuk, de fürdés után Neogranormon testápolót használok inkább, mert most télen kiszárad a fiaim bőre. Használt vki ilyet a babájának? Én még olajat soha, de lehet jobban is használna aszáraz bőrre, nem?
2012. febr. 2. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem használtam ilyesmit. Viszont hadd tegyek egy apró megjegyzést: ha kiszárad a gyerekek bőre, akkor esetleg meg lehetne próbálni valamilyen más fürdetőt. A Johnson's állítólag nagyon szárít és allergizál.
2012. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi masszirozashoz hasznaltuk.
2012. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Ja, nem használok mindig Johnsonst fürdéshez, csak előfordult már. Most csak a fűtés sztem ami nagyon bejátszik, mert tök mindegy mivel fürdetjük őket, lehet az neogranormon, gabi, kipróbáltunk egy pár dolgot. Amúgy tudom,hogy allergizálhat a Johnsons, de nálunk nem tesz ilyesmit, azért nem mkinél van így.

Kedves második! De fürdés elött masszírozod a babád?

2012. febr. 2. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, minden furdes elott volt masszirozas.
2012. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 3. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!