Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babámnak férjem csinált...

4 hós babámnak férjem csinált almapépet, de mint utólag kiderült, nem mosta meg az almát, babám pedig evett belőle. Mennyi idő után jönne elő ha baja lenne tőle?

Figyelt kérdés

És milyen tünetei lennének? Mit figyeljek?

Kérem, olyanok ne válaszoljanak, akik csak annyit tennének hozzà hogy felelőtlenek vagyunk, minek egy 4 hósnak alma stb...


2012. aug. 5. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
De megpucolta, nem?
2012. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Az almapépet nem hámozott almából szokták csinálni? Ha meghámozta, akkor meg végül is mindegy, hogy meg volt-e mosva az alma. De egyébként semmi baja nem lesz tőle a babának még mosatlanul sem.
2012. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nem.. Csak úgy bedobta a gyümölcscentrifugába amíg zuhanyoztam :(
2012. aug. 5. 12:45
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem komoly bajra kicsi az esély, nyugodj meg! Hasmenésre lehet számítani akár a mosatlan alma felületén lévő szennyeződéstől, akár az almahéjtól, de bízzunk benne, hogy még ezt is megússza!
2012. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
nem lesz baja, de a héját ilyen picinek még nehéz megemészteni.. hámozni kell.
2012. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, mi 4.5 hósan adtunk neki almát. Első gyerek szóval tudatlanok voltunk és ezért héjas volt az is. Egy kicsit fájt neki a pocakja, de nem vészesen, majd kijött neki az alma héja emésztetlenül. Semmi baja nem lesz csak nem tudják még ilyenkor megemészteni a gyümölcsök héját, ill. a mosatlantól se lesz semmi gond! Csak nyugi, apa is ember majd belejön ;)
2012. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

A nagy gyerek megetette a picit:)))),de aranyosak...

Semmiféle kép ne veszekedj emiatt a férjeddel,mert,Ő csak segíteni akart és "hasznosat" tenni,elvennéd a kedvét csak...

Valószínüleg semmi gond nem lesz a babával,a héjja(a maradványok) emésztetlenül fog kijönni,ennyi,akkor lesz nagy baj ha hányásos -hasmenést észleltek a következő órákban.Ha holnapig semmi változás,akkor minden OK.

2012. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, picit megnyugodtam. Szegény férjem fejét jól leüvöltöttem.. Még nem fáj a pocakja, remélem nem is fog.. Nagyon köszönöm mégegyszer!!!
2012. aug. 5. 13:02
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Jajj ez annyira tipikus!!! Az én férjem sem mos meg soha semmit, még a kezét sem, de engem nem izgat. Én már nem erőlködöm. Nem piszkálom emiatt, sőt örülök ha ő csinálja meg a gyümit. Ha ettől baja lenne a gyerekünknek kihalt volna az emberiség. Ja amúgy az én babám már 3 hósan ette az almát.
2012. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Pasik.....:-DD egyszeri alkalomtól biztos hogy nem lesz baja,legközelebb meg tuti oda fog figyelni :-)de nézd a jó oladalát legalább próbálta kivenni a részét :-D
2012. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!