Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babámnak férjem csinált...

4 hós babámnak férjem csinált almapépet, de mint utólag kiderült, nem mosta meg az almát, babám pedig evett belőle. Mennyi idő után jönne elő ha baja lenne tőle?

Figyelt kérdés

És milyen tünetei lennének? Mit figyeljek?

Kérem, olyanok ne válaszoljanak, akik csak annyit tennének hozzà hogy felelőtlenek vagyunk, minek egy 4 hósnak alma stb...


2012. aug. 5. 12:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Így van, gondolt egy merészet , h most segít neked...Az enyém is csinált pár butaságot,van h még most is, aztán ráhagytam...Végülis csak segíteni akar(t)....:)
2012. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Húúú de tipikus férfi... Nem lesz baja a kicsinek ne parázz.

Ez olyan mint mikor mondtam a férjemnek hogy ha megy a boltba hozzon ceruzaelemet, nem tudtam hogy darabra is adják. Mit gondolsz hány darabot hozott??????

2012. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja a babódnak:) A pasik meg már csak ilyenek..én férjem volt, hogy elfejtett a rugi alá pelust adni az akkor 2 hónapos lánykánkra..jót röhögtem.:D
2012. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, akkor van pár túlbuzgó apuka :) persze, már nem haragszom rá egyáltalán. Csak hirtelen nagyon megijedtem, amikor kiderült a dolog.. De még mindig semmi jele pocakfájásnak szerencsére :))
2012. aug. 5. 14:50
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha már rájöttél, hogy nem haragszol rá, és picit megnyugodtál,akkor azért illene bocsánatot kérned,amiért leüvoltötted a fejét!!!
2012. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
de aranyos :) csak segíteni akart, apa meg csak ilyen, nem ért mindenhez mint kéne :D semmi baja nem lesz a babónak :) hidd el apa még sok butaságot fog csinálni, készülj fel mindenre :)
2012. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!