Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell értelmezni a baba...

Ciccmacsek kérdése:

Hogyan kell értelmezni a baba cipők/zoknit számozását és egyátalán miortól kell cipőt adni rájuk?

Figyelt kérdés
kaptunk egy csomó zoknit, amiben vannak mértek: 16-23, stb. Ez mit jelent?

2012. márc. 20. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

ugyanaz a számozás, mint felnőtteknél (tehát a 16osból lesz 38, 40-es).

cipőt akkor adtaam rá, amikor elkezdett járni már az utcán is, ekkor bő 1 éves volt, 19es volt a lába.

2012. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cipot mindig próbálni szoktunk, csak ugy veszem meg neki. 14 hos a lányom és most 23-as cipot hord. En már akkor adtam rá cipot, amikor járki kezdett vagy járókázni. Nálunk járólap van és féltem hogy felfázik. Zokniban még nekem is fázik a lábom. Bentre papucsot vettunk, kintre bor tipegot.
2012. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ok, de az van, hogy egy aukciós oldalom akarok neki cipőt venni. Honnan tudom, hogy jó lesz-e a lábára? Mit kell lemérnem? Ha mondjuk pl. 11 cm-es a talphossza, az babacipőben hanyas számozásnak felel meg?
2012. márc. 21. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt van méret-cm átváltás.

de szerintem próba nélkül nem garantált a siker. mi ráadtunk vagy 15 cipőt, mire találtunk olyat, amiben járni is tudott. (tehát nemcsak a talp hossza fontos, hanem a boka támasztása, talp rugalmassága... is)

2012. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

itt egy másik, gyártók közt is van eltérés számozásban:

[link]

2012. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!