Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik?

Miért nem alszik?

Figyelt kérdés
Elég nehézkesek a napjaink valamiért szerintem keveset alszik a csöppség. Szopi után volt olyan is hogy 3-4 órát is fent volt szóval két szopi között nem aludt el. Éjszakákkal eddig minden rendben napközben vannak ezek a próblémák! :( Teljesen kivagyok már! :( És hétjőtől pedig egyedül leszek mert a párom megy dolgozni már előre félek! Csak a vállamon képes elaludni de ahogy berakom a kiságyba felébred. Mi tévő legyek?
2012. aug. 5. 17:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még csak 2 hetesek vagyunk!
2012. aug. 5. 17:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálta, azt hittem megőrülök. Kb. 2- 2 és fél hónapig ezt csinálta, utána megszűnt ez a probléma. Igazából tenni szerintem semmit nem tudsz ellene, nekem is sok mindent javasoltak, mindent próbáltam már és semmi nem használt. Kitartás!!!
2012. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ameddig nem sír addig nincs semmi baj.Szegény a nagy melegtől sem tud aludni rendesen.Hagyjad egy kicsit hagy fárassza magát a kiságyban,én is így csináltam,egy hétig volt nyöszörgés elalvás előtt a kiságyban,kb 20 percig,aztán 3 órát aludt.Most büfi után ahogy leteszem már alszik is.A válladon meg ne altasd,mert nem fogsz tudni tőle csúnya szóval élve "szabadulni",ezt fogja igényelni nagyobb korában is.Nem fog tudni másképp elaludni.Gondolj bele mi lesz ha lesz 8-10 kg...:-/

Véleményem szerint a gyereknevelés már újszülött korban elkezdődik,tehát nagyon nem mind1 mihez szoktatod most.

Tehát amíg nem sír,és gyarapszik a súlya rendesen,addig hagyjad hagy tegye azt amit jónak lát,lehet neki nem akkora az alvás igénye.

2012. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!