Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1honapos kislányom popsia...

1honapos kislányom popsia piros kiütéses már minden féle krémel probálkoztam de semit nem változott mit probáljak mégki? probáltam már (neogranormont, bepantent, sudokrémet, niveababakrémet) de egyiksem változtatot rajta!

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 07:02
1 2
 11/13 anonim válasza:
A Nidoflor krémet próbáld meg , garantált javulás.
2012. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én aloe first-el fújom neki, ha piros, nagyon érzékeny a lányom popsija. Nekünk nagyon bevált, más nem használt. Meg a pelenkát lecseréltük a pampers premium care-re, ami szintén segített. Most 5 hónapos és kezd egész szépen elmúlni a pirosság.
2012. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a Sudocrem vált be. Igen, láttam, hogy írtad, hogy nektek nem OK, de nekünk csak és kizárólag akkor használt, ha nagyon-nagyon-leheletvékonyan kentünk be vele a fenekét. Ha kicsit vastagabban, akkor semmit nem használt!
2012. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!