Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom "szeretetből" mindig...

Anyósom "szeretetből" mindig azt mondja 8 hónapos fiamnak, hogy: összeverlek. Ez engem nagyon irritál. Vagy csak én túlzom el a dolgot?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 19:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
Én sem értem... A legcsúnyább, amit mondani szoktam, hogy olyan puszit kapsz, hogy leég a hajad.
2009. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Megtetszett neki ez az idióta " becézgetés", majd már annyit mondta, hogy észre sem vesz ha ezt használja, és hogy ezzel idegesit téged. Mintha mindig beletenné a mondataiba, hogy izé, vagy egyéb töltelékkel csunyitaná a mondandóját. Mostanában magamon veszen észre, hogy mindenre ez a összefoglaló megjegyzésem: borzasztó. De hogy mi borzaszt? Egyszerűen mindent ezzel zárok le vigyorogva, ha a gyerek ténykedései a téma. Én már figyelek, hogy hagyjam abba, anyósodnak még ugyanez nem tűnt fel, de felfog. Ha nem, mond neki ezt viccesen rögtön, miután megint mondja: mama, én is összeverlek, ha megint ezt mondod a vakarcsnak! Hozzá nevetés, széles vigyor. Nem fog megsértődni, nincs mièrt!
2009. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
A leég a hajad is nagyon jó Kacc.Kacc HÉT viccce!!!
2009. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ki fogom próbálni sorban amit írtatok, egyszer csak leesik neki! A "Leég a hajad" nekem is nagyon tetszik! :D Nagyon jó, jót mosolyogtam rajta :) Aranyos :)
2009. júl. 19. 22:18
 15/15 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen hanghordozással mondja, viccesen vagy indulatosan
2009. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!