Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket is megbolondítanak...

Titeket is megbolondítanak már az aggódó rokonok, anyukák? Tudom hogy csak szeretetből, de állandóan azzal kezdik a telefonban, hogy mikor szülünk, vagy mivan? Szülünk? Mért szuszogsz annyira? Rosszúl vagy?

Figyelt kérdés
Tudom én hogy aggódnak, de szerencsére nyugodttan várom a pillanatot, de ezektől a dolgoktól, kérdésektől belém száll az idegesség. szinte úgy érzem elvárják hogy szűljek.Akicsim akkor jön amikor kell!!Ő biztosan tudja mikor van itt az idő!38 hetet kezdtem el
2009. nov. 1. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem majd fognak,egyelőre még van 8 hét,az utolsó 2 hétben számítok rá,addig is idegbajra fel:D
2009. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bár idegesítenének...


Apám amikor megtudta,hogy jön a baba,megkérdezte,hogy akkor ennek most örülni kell? :-(

Anyámmal meg nem tárgyalok.

2009. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez náluk normális :-), anyósom is minden nyekkenésemre hasonlóan reagál: Jaj mi van, csak nem elkezdődik :-))? Óvatosan! Blablabla :-)))

Szerintem csak egyszerűen ők is már nagyon váűrják a babát és kíváncsiak, úgy mint te! Azzal a különbséggel, hogy most majd nem nekik kell a fájdalmat elviselni. Próbáld meg nem idegesítőre venni a dolgaikat és nagyon könnyű szülést kívánok neked!

2009. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én túlhordtam 8 napot, anyám 250 km re lakik tőlem, napjában kétszer hívott, hogy na mi van, semmi?

Csak azért idegesített, mert csak szólnék, ha lenne valami, nem?

De ez van, ilyenek, nem tudsz vele mit kezdeni?.)

Én már csak röhögtem, mert mindenki várta, de én tök jól elvoltam egyben)

2009. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A masodik valaszoloval ertek en is egyet...sajnos eppen ez az, hogy meg csak nem is erdeklodnek, addig orulj, amig fontosnak tartjak, sajnos tolem a parom csaladja le se sz..ja hogy 2 het mulva szulok :-(
2009. nov. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha megszületik, ez csak fokozódik. "Nem álmos? Nem éhes szegényke? Fölhúzta a lábát, biztos görcsöl a pocija. Nem lenne jobb neki kint/bent/lent/fönt? Adj rá még egy pulcsi! Nem kéne mást is ennie? ... ... ..." Néha elég nehéz kibírni őket.
2009. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!