Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 13 hónapos, még nem...

Alaszka kérdése:

Kislányom 13 hónapos, még nem jár. Állásból megfogja a kezem és húz, hogy menjünk, így lépeget, de elég rendellenes tartásban, mert előredől. Most ezt engedjem, vagy ne?

Figyelt kérdés
Ezt főleg kint az udvaron csinálja, mert ott ódzkodik a fűben való mászástól. Bent inkább a mászást választja, vagy a babakocsit tologatja.
2012. aug. 6. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, épp ez a baj hogy sokat dillemázol! Lányom ugyanezt csinálta semmit nem számit hogy előre dől mert ő így HÚZ téged.... Többet legyetek akkor kint mert lányom pont e miatt a fű dolog miatt indúlt meg! Ő most 13 hónapos és egy hónapja stabilan megy! Szóval nem baj hogy fogod a kis kezét, hisz ő akarja nem te erőlteted!
2012. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engedheted, ha magától áll húzza fel magát állásba. De semmiről nem maradt még le. Másfél éves korig kellene megtanulnia járni. Valószínűleg azért dől előre, mert még nem elég ügyesen egyensúlyoz!
2012. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Állni még nem áll kapaszkodás nélkül. Olvastam sok helyen hogy így ezt a rossz tartást szokja meg.
2012. aug. 6. 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is most 13 hónapos és eddig visított, hogy fogjam a kezét, pedig már 9 hónapos kora óta állt stabilan kapaszkodás nélkül. Azt hittük, hogy bőven 1 éves kora előtt elindul, de csak 1 nappal a szülinapja előtt tett meg pár lépést egyedül, utána szünet. Most töltötte a 13 hónapot és pár napja jön megy a szobában. Idegen helyen meg kell neki idő, hogy feloldódjon és akkor ott is megy. 18 hónapos korra kell egyedül járniuk, de ha jó cipőt veszel neki, akkor szerintem lehet a tartásán javítani. A lényeg, hogy jól tartsa a bokáját is!
2012. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!