Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, milyen tartásban...

Hogyan, milyen tartásban etetitek 5 hós babáitokat?

Figyelt kérdés

Nem régen kezdtük a hozzátáplálást, gyümölcsleveket cumisüvegből kapja a pici, viszont a zöldséges ételeket és tejpüréket kistálból kanállal. Természetesen még nem ül, ezért még nem vettem neki etetőszéket, így az ölemben fél ülő pozicióban tartva és fél kézzel szerencsétlenkedve próbálom a hadonászó lábai és kezei között etetni. Viszont ma is már sokadszorra kiverte a tányért a kezemből, az egész kaja a földön landolt, aminek persze mindkettőnk részéről sírás lett a vége, ő még éhes volt én meg ideges :(

Ti hogy csináljátok? Vagy érdemes lenne már neki etetőszéket venni, ami esetleg dönthető? Ha igen kérlek küldjetek linket is.


Köszönöm :)


2010. márc. 25. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én babahordozóban etettem, mert közeledett a karácsony ésakkor kapott etetőszéket anyukámtól.

ezt kapta,csak 2008-as verzióban:

[link]

2010. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én vettem a teszveszen anno bébihordozót. Autónk az nincs, de ha megyünk anyósékhoz, akkor valamelyik sógorom jön értünk kocsival, ezért is kell(ett). Most meg praktikus, mert abba rakom, mikor etetem. Több fokozatba állítható, így megtaláltam azt a pózt, amiben tudom etetni.


J.

2010. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Pihenőszékben etettem eddig, és most a napokban kezdem rászoktatni az etetőszékre (dönthető természetesen). 6 hós lesz vasárnap.

Ilyen az etetőszékünk: [link]

(B)

2010. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hordozóban etettem, aztán kapott etetőszéket, aminek dönthető a támlája.
2010. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én pihenőszékben etettem a kislányomat amíg nem tudtuk a rendes etetőszéket használni.

Most a következő gyereknél hordozó lesz erre a célra.

Ha van, akkor felesleges dönthető etetőszéket venni -ha létezik egyáltalán.

2010. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hordozóban. Használtan 5000-ért kapsz egyet, ha esetleg nincs.
2010. márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

ettől jobb a hordozó!!

amit olcsóbban is kapsz, mint 5000 :))

2010. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

pihenőszékek olcsón:

[link]

2010. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok. nekem a hordozó azért volt csak szükségmegoldás, mert sokat autózunk és a huzata állandóan maszatos volt. pl. evett a fiam gyümölcsöt, és hát landolt a hordozó huzatán is belőle:) aztán vittem pl. dokihoz, nem győztem sikálni előtte, meg szárítgatni, szóval rémálom volt. persze aki nem autózik, annak teljesen jó megoldás lehet.
2010. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors tippeket, beletettem a hordozóba azt az asztalra és most már mosolyogva eszik, nem is tudom ez miért nem jutott eszembe :) nekünk sincs autónk, így mi sem használtuk soha, viszont kaptuk a babakocsihoz, most legalább jó hasznát veszem
2010. márc. 25. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!