Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy újszülöttnek a síkegyenes...

Egy újszülöttnek a síkegyenes babakocsi rendellenes? Neki a tenészetes C ívet kell tartania?

Figyelt kérdés
Igaz ez?
2012. máj. 2. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
A teljesen vízszintesre dönthető babakocsira gondolsz?Mert az biztos hogy nem rendellenes,sőt az kell egy újszülöttnek.Az a rendellenes mikor babahordozóba sétáltassák.Nekem ez egy fő szempont volt hogy teljesen vízszintesig dönthető legyen még az esernyőre csukható sportkocsit is olyat vettem.
2012. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem igaz. Az egyenes tesz legjobbat a gerincének. A babahordozóban épp ezért nem ajánlatos órákig hagyni nézelődni vagy altatni. Hosszú kocsikázásokra sem a legjobb. Az persze más, hogy ha leteszed hasra aludni akkor magzati pózban a legkényelmesebb Neki. (Kislányom az első hónapokban szinte mindig egyenes helyen, ágyon, kiságyban feküdt. )
2012. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem igaz! Én is éppen azt olvastam, hogy a teljesen 180 fokos egyenes jó az újszülötteknek! Nekem ez szempont volt babakocsivásárlásnál.
2012. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Igaz e nem e. A fiam amíg nem tudott mozogni nagyon jól elfeküdt a kocsibam, ő elvolt.

A lányomat ahogy letettem a hátára, és ki kellett nyúlnia, egyből visított. Érdekes ő csak a bevált pocakon, békapózban tudott ellenni. Az ágyában se tudott aludni, csak hason nagyon sokáig nem szerette ha a hátán aludt...

2012. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2 dolog jó a babának: a teljesen vízszintesig dönthető babakocsi (tehát nem a hordozós babakocsi) és a hordozókendők (nem a kenguruk!), ahol pocakkal befelé, természetes ívben van a gerince. Ortopéd szakorvos is ezt mondta!
2012. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

1.vagyok

Mégis mi rosszat írtam hogy 0%-ra lepontoztatok???????????????

Ugyanazt írtam mint a többiek.Nem????????

2012. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bocsi az off: Nem tudom:) De ami az én véleményem, hogy a rendelenes a babahordozóban sétáltassák rész, amit nem fejtettél tovább:) vagy nem tudom, te vagy felül. Ezzel ne foglalkozz, hogy ki mire pontoz:) ha nyugtat voltam már jó régen top10ben is:)
2012. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mit nem lehetett azon érteni hogy az a rendellenes hogy babahordozóban sétáltassák?De akkor kifejtem hogy mindenki megértse.Nem tesz jót a baba gerincének főleg egy újszülöttének mikor nem vízszintes babakocsiban hanem a babahordozóban sétáltassák.

De várom még a véleményeket hogy mi nem volt még érthető.Szívesen megmagyarázom!

2012. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy egyenesen kell lennie VAGY természetes C alakban. Ha C alakban van, akkor fontos, hogy az eszköz vegye fel a baba gerincének formáját, és ne a baba gerince az eszköz formáját. Ezért pl. a hordozókendő, adamo hinta nem árt, akkor sem ,ha sokáig van benne a baba, míg az autóshordozó terhelheti a gerincét, ha sokáig van benne.
2012. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, kedves 8-as, de valószínűleg, a "sétáltassák"-kal volt gond, mert így helyes, hogy nem jó az újszülött babáknak, ha babahodozóban sétáltatják.


Én megértettem elsőre is, csak nagyon sokan szeretnek belekötni mások helyesírásába.


Bocs, az offfért.

2012. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!