Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olcsóbb, de jó minőségű...

Olcsóbb, de jó minőségű etetőszéket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Dupla tálcás legyen, műanyag és az is jó lenne ha dönteni lehetne az ülőrészét, de az utóbbi nem annyira fontos..kb.15ezerig tudok rászánni.

2012. aug. 6. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Használtan kapsz ennyiért, vatera teszveszen nézegesd
2012. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kíváncsicska ***** válasza:

[link]

Mi ezt vettük.Mi is 15 körül gondolkodtunk de az aukciós licitálós oldalakon kisebb nagyobb hibákkal találtam 15 körül.Akkor úgy döntöttünk hogy szánunk rá ennyit.Dönthető támlás állítható magasságú, dupla tálcás.


[link]

Ezt is néztük de mi inkább az állíthatóság mellett döntöttünk.Nekünk a dupla tálca nem volt szempont hiszen a tálcája levehető.

2012. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia, én lebeszélnélek az ilyen típusu etetőszékről, egy macera... anyukám ilyet vett használtan, hogy ha hozzá megyünk látogatóba, ott is legyen etetőszék. egy katasztrófa, bazi nagy, nagyon nehéz megmozdítani, arrébb tolni, a két tálca semmire se jó, a dönthető funkciót semmire se használjuk, és az ülőke és a háttámla találkozásánál beleragad a kajamaradék amit ledobál a gyerek. Nekünk itthon ikea antilop van, egy mozdulattal takarítható, könnyű, egyszerű, a tálcát se használjuk, odahúzom az asztalhoz, pont olyan magas. Amíg kisebb volt a babám és nem tudott még ülni a hozzátáplálás elejétől egy jó darabig a hordozóba tettem és úgy etettem/kóstoltattam. Amikor már tudott ülni, akkor vettük meg az antilopot, ezért mondom, sztem nem kell dönthető támla. Sztem a dupla tálca is tök felesleges, egy tálcát ha összekoszol, le lehet törölni és kész. Csak elmondtam a saját tapasztalataimat... :)
2012. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!igazából még nem döntöttem el milyet szeretnék és nincs is tapasztalatom etetőszék téren...köszi h leírtad a tapasztalatodat kedves utolsó.Lehet, h igazad van.:)Sok felesleges és teljesen haszontalan dolgot tudnak kitalálni és rásózni az újdonsült, tapasztalatlan anyukákra.Én most szembesülök ezzel.Pl. a mi nekem tök felesleges a babakocsi vázra kattintható hordozó..Minek?? Soha nem használtam így a babakocsit, de már nem is fogom.Pedig annó, hogy oda voltam ezért...
2012. aug. 8. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. igen, nagyon sok olyan dolgot találnak ki a gyártók ami csábító, de haszontalan, vagy abszolút nem praktikus, illetve hát kinek mi. Sokan áradoznak ezekről a nagy etetőszékekről, de valami 30ezer Ft körül vannak asszem, és inkább ez is vmi státusz szimbólum szerintem, hát nem tudom, én mindkettőt használom (ahogy írtam a nagymamánál van egy ilyen nagy) és hát az 5ezer Ftos ikea szék sokkal jobb, de szerintem a fa etetőszke is jó az ikeának. Amikor én vásárlás előtt voltam egy hétig bújtam az internetet, annyira beleéltem magam, hogy képes lettem volna 50ezerért venni stokke tripptrapp-ot vagy hasonló dolgot, míg végül mikor már amerikai oldalakat/fórumokat böngészgettem és hozzászólásokat olvasgattam, kiderült, ott is sokan áldják a legolcsóbb/legpraktikusabb etetőszéket, na akkor eldőlt nálam is a kérdés, apa is megdícsért hogy nem költekeztem feleslegesen.

Nekem még csak 1 babám van, és csak másfél éves, tehát nincs nagy tapasztalatom, de azt már elég rég óta érzem, hogy sokat kivesz belőlem a napi rutin, az állandó etetés, altatás, popsimosás, stb, tehát amikor veszek valamit mindig inkább "magamnak" veszem, nem neki, pl. etetőszék témánál maradva, neki mindegy hogy dönthető-e, vagy hogy puha-e a támla, boldogan elücsörög bármiben, eszik, ha már nem kér többet azonnal ki akar szállni hogy mehessen játszani. Viszont nekem nem mindegy, hogy mennyire könnyen tudom használni, takarítani.

Babakocsi téma: érdekes, nekem nagyon bejött a vázra kattintható hordozó, mert sokat jártam vele autóval, pl bevásárlóközpontba, és ott ha leparkoltam csak kivettem a hordozóval együtt az alvó babát, ráraktam a keretre és toltam. Illetve volt egy olyan időszak is amikor a mózest utálta, de a sportrész még túl nagy lett volna, ülni sem tudott még, sokszor rövidebb sétára is a hordózóval mentünk, azt kattintottam a babakocsi vázára. Szóval én imádtam, de ezek szerint te nem tudtad kihasználni.

Jó vásárolgatást neked! :)

2012. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen most elgondolkodtam ezen az etetőszék dolgon a hatásodra:))Még van időm dönteni bőven, mivel még csak 4és fél hónapos a babám.Szóval még odébb van az ücsörgés:)

Babakocsiról: Mi ha mentünk bevásárolni csak a hordozót tettem át a bevásárlókocsira.A babakocsinknak nincs alul bevásárlókosara, csak egy kis rekesz amibe max. 2kilót lehet tenni.A sportrésze is vízszintesig dönthető és elég pici, ezért mikor kinőtte a mózest(egy pár hete) nem volt ekkor sem szükség a hordozóra, mert tökéletes lett a sportrész.:) Hát na kinek, hogy!

Köszönöm a segítséged még egyszer.Tuti, hogy szét nézek majd az Ikeában! Minden jót Nektek:)

2012. aug. 10. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!