Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használják a gyerekek...

Meddig használják a gyerekek az etetőszéket?

Figyelt kérdés
Érdemes 18-20.000Ft.-os székbe "beruházni"?

#hfchb
2012. aug. 2. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Vegyél használtan, de érdemes!!! (Anyum mesélte hogy az egyik ismerős gyereke meghalt mert ellökte magát az asztaltól és hanyattesett és halálos volt a fejsérülése -olyan fa asztal és szék etetőszéke volt).


Az én csajszim novemberbe volt 3 éves egyedül mászik ki be-már nem igen használja 5 pontos öve van stabil nem borul fel... Lassan én is eladom, mert csak a helyet foglalja.

2012. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Változó, hogy meddig használják. Mi használtan vettünk Peg Perego Prima Pappa-t, és teljesen elégedett vagyok vele. Már a 3. gyerkőc használja, és semmi baja (előttük 2 gyerek nyúzta, azt hiszem).

A legidősebb gyermek 2,5 éves koráig használta az etetőszéket, de még utána sem érte fel az asztalt, úgyhogy vettünk egy székmagasítót. Ekkor kezdtük a hozzátáplálást a középső gyerekkel, ő is kb. 2,5 éves koráig használta, mert ekkor kezdődött a legkisebbel a hozzátáplálás, de mivel még ő sem érte fel az asztalt, neki is vettünk székmagasítót.

A legkisebb most 1,5 éves, még használja az etetőszéket, és ő szerintem tovább fogja használni, mint a nagyok, mert nem fogja senki kitúrni. :D

(Amúgy a nagyok már 4 és 6 évesek, de még mindig nem érik fel kényelmesen az asztalt, úgyhogy még székmagasító van alattuk.)


Viszont az ár nem feltétlenül arányos a minőséggel, kihasználhatósággal. Én inkább megnéznék pár etetőszéket az olcsóbb kategóriából, és ha van köztük olyan, ami masszív, stabil, akkor azt megvenném. Mert a drága székeknél a márkát és a funkciót fizeti meg a vevő, de mi pl. sosem döntöttük hátra a támlát. A magasságot néha állítottuk, mert úgy oda tudtam tolni az etetőszéket a dohányzóasztalhoz, de ha nem lehetett volna állítani a magasságot, kibírtam volna, nem nagy cucc...

2012. aug. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

3 éves a fiam és még használja, rátolom az asztalra és ott eszik velünk.

Ha sima székre ültetném elmászkálna evés közben.

2012. aug. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia

Mi nekünk asztal székké alakitható van nagyon szeretjük később is tudjuk használni:) [link]

Nekünk ilyen van az a barnás:)

2012. aug. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mi 10000 ftért vettünk neki újat, nem egy multifunkciós, de nem is akartam drágábbat, mert úgyis csak addig ücsörög benne, amíg eszik, szóval feleslegesnek tartottam az ilyen-olyan párnázott, dönthető meg kitudja még milyen extrás etetőszéket megvenni 20-30ezerért. 2,5 éves a lányom, pár napja tettem el a széket, mert már csak útban volt, szívsebben ül velünk a "nagy székre" a "nagy asztalhoz". :) Nézz körül teszveszen, vaterán, nagyon jókat lehet találni.
2012. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitokat!
2012. aug. 3. 16:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nálunk sajna van egy rossz szokás hogy külön esznek a kis asztal két kis székkel, mert mesét néznek közben. Sajna ha konyhába esznek nem érnek rá amúgy is rossz evők futnak utánna már játszani vagy mesét nézni :(

(elsőnek fából asztal-szék etetőszéke volt, a kicsinek meg olyan 5pontos öves-de egyikből se estek ki nem hagytuk egyedül őket-a második szék stabilabb).

2012. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

OFF: 2. vagyok.

Általában nem foglalkozom a lepontozásokkal. De most mégis mi a csuda rosszat írtam, amiért lepontoztátok a válaszomat? Mert tényleg nem értem, és várnék rá választ...

2012. aug. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
én se szokok pontozni de látom már csak 50%-os vagyok
2012. aug. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem én voltam! én meg is köszöntem a választ, nekem hasznos volt.
2012. aug. 4. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!