Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hasfájós volt a babája,...

Akinek hasfájós volt a babája, hogyan vészeltétek át ezt az időszakot? Mikor kezdődött és meddig tartott?

Figyelt kérdés
Elsősorban a lelki oldala érdekelne, hogy bírtátok ki, hogy babátok szenved? Mert nekem 6 hetes a babám, pár napja órákig sír, üvölt és nagyon sajnálom szegényt, eléggé megvisel, hogy nem tudom hogy segítsek neki. Már sokmindent kipróbáltunk: Infacol, Biogaia, kamilla tea, másik tápszer. Ma a gyerekorvos Glicerin kúpot és Papaverint írt fel. persze érdekel minden ami nektek segített, szer, vagy bármi amitől a baba megnyugodott. Mert nekem annyira sír, hogy vörös a feje és alig vesz levegőt, félek nehogy megfulladjon.

2012. aug. 6. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehezen. Az első időben a babám kb. du 5-éjjel egyig üvöltött. Néhány hét után egyszer összeestem az ágyon és elaludtam, miközben mellettem üvöltött. Csak néhány perc eshetett ki, de irtó lelkiismeret furdalásom volt utána egy ideig. Aztán rájöttem, hogy felesleges, hiszen néha elérjük a határainkat...

Sajnos Neked nem tudok megoldást javasolni. Mivel a babám anyatejes volt, kiderült, hogy tejfehérje allergiás. Én kiiktattam a tejterméket az étrendemből, és egy napra rá nem sírt többet.

Sajnos a tápszerek tehéntej alapúak mind (még a HA-s is), így ilyen esetben nem tudom mit lehet tenni.

Minden esetre kitartás, nem tart örökké, az biztos. A lányom már 5 éves, és van két kis testvére is, a pindur épp a hasfájós időszakban, de szerencsére nem vészes...

2012. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám anyatejes neki az angolvíz enyhítette a hasfájást de nem teljesen.Barátnőm babája tápszeres,nekik semmi nem segített.
2012. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néztem a Colief cseppet! Mennyi kell belőleés mennyi időn belül hat?
2012. aug. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Egy doboz kb. egy hétig elég.

Ha nem hat egy hét alatt sem, akkor más miatt sír a babóca.


Mi 3 hetes kora óta használjuk, most 3 hónapos. 2 hete már csak 2 cseppet kap, annyi is elég neki. :)

2012. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!


A Colief tényleg nagyon jó!!! Olvasd el a tájékoztatót vagy menj fel a honlapjukra www.colief.hu és tartsd be amit ott írnak mert úgy hatásos!!!!

2012. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!