Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vegyek egy...

Milyen ajándékot vegyek egy egyéves kisfiúnak a születésnapjára? Barátaink gyermeke. Ötletek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyit szánsz rá.

Egy műanyag autó. Vannak olyanok, amihez műanyag csavarhúzó is van, tudja "szerelni".

Hangot adó plüss állatka.

Vagy más, hangot adó játék, pld műanyag, guruló cica, kutya, zsiráf, tehén stb sok gombbal, megnyomja és zenét játszik.(nálunk ez volt a favorit)

Sütifaló bödön.

Labda.

BÁrmilyen formabedobó.

Kemény lapos könyvek.

2012. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kb 6-8 ezer forintot szánnék rá.Vagy annyiból nem lehet kihozni?Annyira hülye vagyok ezekhez!Esetleg ha tudnátok linkelni mostani "favorit" játékokat.
2012. aug. 6. 22:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

az árhatár a játékoknál általában a csillagos ég, de szerintem a következőknek örül az egyéves tapasztalat alapján: ha már jár, akkor van ilyen tologatós állatka, hosszú nyéllel, vagy fa állatka golyóvezetővel - általában 2000 forint körül.

[link]

[link]

Kicsit magasabb árkategória a különböző villogó, nyomogatós, zenélő játék - Fisher Priceból van elég sokféle (csiga, kutyus, stb.) De ezek már 4-8e Ft. Már ilyen korban is autóznak, matchboxhoz azért még kicsi, de vannak jópofa kisautók - puha plüss, fa, műanyag. Ezek is olyan 2-3e forint környékén vannak.

2012. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Bocs, hogy beleszólok, de egy évesnek még ne vegyél fa játékot. Még mindent a szájába vesz, egyáltalán nem egészséges ezeket a játékokat nyalogatni.

Olyan tologatóst se, aminek nyele van. Pici még, elesik, beleesik a nyelébe....

2012. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nálunk ez is nagy favorit. Egy évesen kapták és még mindig játszanak vele. 21 hónaposak.

2012. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2012. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
De már lego duplo-t is lehet venni.
2012. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
2012. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Á, nem tudom átküldeni, de pld maxi blocks-ot is lehet venni, az is szuper játék.
2012. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én egy homokozós dömpert vennék.

tescoban is lehet nagyon jókat venni.

Műanyag talicskát,kerti szerszámokat,medencét,formabedobót most éppen ennyi jutott eszembe,?)

2012. aug. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!