Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Sokat mozog...

Mit tegyek? Sokat mozog álmában és kicsi az ágy!?

Figyelt kérdés
Kisfiam egy éves és nagyon sokat arra kell fel hogy nem tud forgólodni a kiságyba :(. Beüti valamiét és felébred. És nem tud vissza aludni egyedül.

2012. aug. 6. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Rácsvédőtök van körbe?

Az sokat segít!

2012. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudom... ismerős a probléma :( Rácsvédő tompít, de akkor is felébrednek, mert nem úgy fér el, ahogy ő azt elképzelte. Mi a legrosszabb megoldást választottuk: éjfél körül átjön a mi ágyunkba - na ott jó! - ott van hely, letúrhat a párnámról, minden pihe-puha körülötte, úgy alszik ott/itt, mint a bunda.


Én már gondolkodtam a járókán (soha nem volt neki), mivel tágasabb. ...vagy most míg ilyen meleg van, addig lerakni egy matracot a földre - de onnan meg a fene sem tudja, hogy meddig kóborolna - felügyelet nélkül - reggelig.

2012. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van igaz nem körbe de az se segít mert igy se tud úgy fordulni ahogy ő akar az ágy miatti méretek miatt
2012. aug. 7. 07:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi ezért cseréltük le az ágyát egy évesen. Kapott egy szuper leesésgátlós ágyat, amit azóta is imád.
2012. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így volt az én kisfiam is,1 évesen kapott egy nagy ágyat,azóta alszik :)
2012. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő válaszoló azé nem baj hogy még nem tud lemászni az ágyrol egyedül és menni is segítséggel közlekedik
2012. aug. 7. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:
És ezt honnan kellett volna tudnunk? Azért nem kell rögtön bunkó hangnemre váltani...
2012. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!