Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csinálnátok? Kicsi a...

Ti mit csinálnátok? Kicsi a hordozónk, szűk, fapados vacak :-/. De még kicsi a babám (6 hó,7 Kg). Lent.

Figyelt kérdés

Így 0-18 lenne neki jó, de törés teszt alapján nem találok. Meg ugye az 1 hónaposnak és a 24 hónaposnak is jók, ami ugye furcsa.

Most vegyünk egy nagyobb hordozót, vagy egy olcsóbb 0-18kg, mert ami most van, attól bármi jobb. S ha elérjük a 9 kg, akkor lecseréljük.

De ha egy drágább 0-18 kg-sat veszünk, akkor azt nem cserélnénk le egy félév múlva.

Ötlet valakinek?


2012. aug. 3. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezt ajánlom [link]
2012. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért 0-24 hós, mert beköthető menetirányban is, annak háttal is. 0-12 háttal, 12-24 arccal utazik a gyerek.
2012. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 0-18 kg-os Brevi ülésünk van, nagyon szeretjük.
2012. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

0-18 as concord ultimax!!!!!!!

0-9 kilóig háttal utazik,utána fordítani kell szembe...

van egy kis talp rajta alul és azzal kell fordítani.Tehát míg kicsi,addig fekszik,mint egy hordiban,utána meg ül mint egy gyerekülésben....kislányom születése óta használjuk,most 2 éves 13 kiló

2012. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az én fiam 10 hónapos 11 kg, ő is már 6 hónapos kora óta felhúzott térdekkel utazik és persze rohadt kényelmetlen neki, de nem tudtunk venni 0-18-asat. Hamarosan át teszem a 9-18-asba, amit Vaterán vettem használtan. Én is jót akarok neki, de egyszerűen nem bírjuk megvenni :((((De gondolom ezzel rengetegen vannak így, együtt érzek velük nagyon!
2012. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a Brendonban vettünk 20.000-ért 0-18-as ülést,az eladó abszolút nem akarta ránk tukmálni a drágábbat, azt mondta ennek is van közepes ADAC tesztje,de nem a biztonság,hanem az állíthatóság és a huzat minősége miatt húzták le,ezekért meg felesleges kiadni plusz 40 ezreket.Nagyon kényelmes,a kislányom hatalmasakat alszik benne.
2012. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!