Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves lányom nagyon...

Másfél éves lányom nagyon slejmesen köhög, folyik az orra, ezért nem akar semmit enni. Ugye normális ez ilyenkor? (láza nincs)

Figyelt kérdés
Ti mit csináltok ilyen esetben?
2010. dec. 20. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én felhívtam a gyerekorvost, aki azt mondta, hogy semmiféleképp ne vigyem be, mert csak betegebb lesz, ugyanis tele van vírusos gyerekekkel a váró. Én szívom az orrát naponta többször, Sterimar, Ambroxol köptető (vény nélkül kapható), és mézes citromos teával tömöm. A lényeg, hogy igyon sokat, nem érdekes, ha nem akar enni, csak igyon, mert az csökkenti a láz kialakulását és a kiszáradást is elkerülitek vele.
2010. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az orrfolyás, köhögés ok, de az, hogy nem eszik az azért lehet, mert fájhat a torka. Legalábbis a lányom akkor nem eszik.

Ha nem lesz jobb, vidd el azért karácsony előtt dokihoz, hogy nézze meg. Lehet, holnapra lázas is lesz.

De az magába, hogy amikor beteg, nem eszik, azzal baj nincs. A lényeg, hogy ilyenkor igyon.

2010. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent az,h slejmesen köhög?
2010. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Persze próbálom itatni amikor csak lehet. Biztos fájhat a torka is, csak azt ugye nem látom. Úgy köhög slejmesen, hogy nem szárazköhögés, hanem hallani ahogy szakad fel valami. Kap rhinatiol köptetőt és nurofent.

Amúgy jó kedve van, csak étvágya nincs.

2010. dec. 20. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!