Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MIbol lehet eszrevenni a fogzast?

Anna 27 kérdése:

MIbol lehet eszrevenni a fogzast?

Figyelt kérdés

Babam ket honapos es mar 1,5 honapos kora ota a keze allandoan a szajaban van es erolteljesen szopja.A szajaba adtam az ujjam,es ha mar lenne foga,biztosan lyukat ragott volna az ujjamba,olyan erosen "harapta".Ez mar lehet fogzas?Nem korai meg?

Egyebkent kisfiu


2012. aug. 7. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

ez csalóka, mert növekedési ugrás is lehet ebben a korban,tehát én előbb meggyőződnék arról, nem éhes véletlenül a babád, mert a tünetek a kettőnél majdnem ugyanazok.

ha szopizik, szopiztasd gyakrabban, ha tápis,akkor kapjon nagyobb adagokat. ha nem kéri, akkor fogzás.


fogzási tünetek: nyálzás, arc/orr kipirosodása, kéz, ujjak v tárgyak rágása, nyűgösség (nem fáradt, inkább élénk nyűg), éjszaka gyakori felsírás.

2012. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan így jártunk mi is, 1,5 hónapos korától ömlött a nyála a keze a szájába:)) kérdeztem a dokitól, hogy lehet készül a foga?? Jól kiröhögött, hogy korai lenne még, viszont három és fél hónapos volt és bizony kibujt az alsó két fogacskája egyszerre:) (kislány)
2012. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ehesnek biztos nem ehes,eves utan azonnal a szajaban a keze. Nyaladzani is nyaladzik rendesen,az arca is szokott pirosodni,es felsirni a napkozbeni alvasnal szokott(eddig nem tudtam miert )
2012. aug. 7. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Fedezi fel a kezeit, ezért is rágcsálja. A nyála is attól folyik, hogy valami a szájában van. De kérdezd meg tanácsadáson.
2012. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!