Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónaposom a melegben alig...

11 hónaposom a melegben alig eszik szilárd ételt, pótolhatom tápszerrel?

Figyelt kérdés

Reggel 200ml tápszr, tízórai gyümölcs, azt megeszi kb 100g ebédre valami leves és főzelék, rakottkrumpli, de nem igazán eszik csak néhány kanállal. A kérdés hogy adhatok e helyette tápszert, mert nem elég amennyit eszik! uzsira kap egy kiflivéget rágcsálni vagy egy szelet kenyér vajkéremmel, de csak a belsejét eszi meg és nem az egészet, vacsi valami meleg étel, de nem eszik és este ismét tápszer.

Szerintetek adhatok neki délben tápszert az ebéd helyett, vagy mit csináljak?


2012. aug. 7. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki. Először próbálj neki szilárdat adni, ha nagyon nem akarja enni, akkor jöhet a tápszer. Amúgy az én 11 hónaposom egy nap kétszer kap tápszert.
2012. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi elnéztem! Te is kétszer adsz neki tápit! :)
2012. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen 2x és az már a harmadik, sőt a negyedik is lenne....mert még eszik éjjel is:)
2012. aug. 7. 13:40
 4/5 katerina106 válasza:
Nalunk is ugyan ez a helyzet,nem akar enni amiota tart a nagy kanikula.Neha mar ideg vagyok,de azt mondjak a babak tudjak mikor mennyi kaja kell nekuk.Eroltetni nem szabad rajottem.En ugy csinalom h: reggel 8 korul szopizik,majd visszaalszik ugy 10 korul.alszik kb egy orat.11-12 korul tejpep valamilyen gyumolccsel, vagy gyumolcsos tapszeres turmix( pl.banan szivaval, vagy nektarinnal),amit inni kell es nem kanalazni.3-4 kor jon a fozelek husival-es nagyon szurkolok h megegye:)Altalaban en fozom.Ha hamarabb van a foetkezes, keso delutan kap egy kis ragcsalnivalot, pl.kekszet.Vacsora meg tejberizs,muzli vagy valami borkanos kaja.Ha az en lurkom sem akar enni termeszetesen tapszer a megoldas.
2012. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 katerina106 válasza:
AZ elozo vagyok :) elfelejtettem irni,h minden etkezes szopival kezdodik meg mindig,ejszaka is neha...
2012. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!