Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik popsitörlő jött be?

Kinek melyik popsitörlő jött be?

Figyelt kérdés
Próbáltam már Johnson's terméket, meg Pamperst -ezek bejöttek. Van esetleg más olcsóbb, de jó minőségű popsitörlő, ami nektek bevált?

2012. aug. 7. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Teszkós zöld , vagy dm-es. (az egy kicsit krémes, de nem rossz), esetleg sparos sajátmárkás.
2012. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pampers kék és a Johnsonos. Igaz ezek drágák, de legalább nedvesek. Próbáltam a DM-est, a Lidl-öst és a Liberót is, de mindegyik nagyon száraz volt, nem értek semmit.
2012. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amíg pici baba volt, mindig a Pampers sensitive-t használtuk. Most (2 éves múlt) olyat veszek, ami 300 Ft-ból kijön.:) Mindig nézem hol van akció, és ha tudok venni csomag/300Ft áron, akkor mindig szerzek be többet. Ilyen szokott lenni a Libero a Tescoban, vagy most nálunk még a Pennyben is van kamillás Pampers, !csomag 1149 Ft-ért.
2012. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
AXXO 72db-os,elég nedves,nagy,kellemes az illata és az egy eurós boltban 290ft- :)
2012. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Johnson's és Nivea.
2012. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

hát nekem egyikkel sem volt gondom

pedig majd az összeset kipróbáltam már (mindenkitől más kapok aki hoz nekem, ismerősök aki esetleg látogatóba jönnek vagy rokonok)

most éppen DM kék van itthon az kicsit "szárazabb" talán

2012. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Amikor még pici volt mindig neogranormont, vagy pamperst használtam. Végül az ára miatt is elkezdtem próbálgatni mást is.

Ami tutira nem jó, az a Huggies....szinte csavarni lehetett belőle a vizet, borzasztó volt. Alig vártam hogy elfogyjon.

Ami jó, bejött, és egy szavam sem lehet: az a tesco-s zöld, vagy kék popsitörlő, illetve a DM Rossmann saját márkás popsitörlői.

2012. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A Huggiest nagyon szerettem, mert jó illatú és puha, de könnyen szakad.

Most Frehsmaker van itthon (One euro-ban 290ft, és 88 db-os), talán kicsit túl nedves, de nem baj.

2012. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Elsőnél csak a neogranormon jött be.

Most a másodiknak szerencsére tök mindegy, de általában fehér vagy zöld dm-est szoktam venni.

2012. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Funny baby nevű kék-lila csomagolású vált be leginkább és a Tescos zöld volt ami megközelíti, pedig rengetegfélét próbáltunk, de ezek váltak be.
2012. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!