Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik popsitörlő jött be?

Kinek melyik popsitörlő jött be?

Figyelt kérdés
Próbáltam már Johnson's terméket, meg Pamperst -ezek bejöttek. Van esetleg más olcsóbb, de jó minőségű popsitörlő, ami nektek bevált?

2012. aug. 7. 14:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Off. utolsó ezt a funny babyt hol vetted?


On. Nekünk a dm-es pont nem jött be felül tiszta száraz a vége felé érve meg csucsog a létől...

forgattam a csomagot, mindent kipróbáltam de nem jött be.


A huggiesnek tényleg jó az illata de kicsi és darabokra szakad sok vele a bosszúság.

Nekem a neogranormon is túl kicsi és nem elég vizes.

A Liberó nevű is szörnyű.


A tescósat szeretem azt szoktam betankolni mikor olcsóbb kicsit (jelenleg 399 az annyira nem olcsó akkor már a 499 es pamperst veszem).

3 gyerekem van végigzongoráztunk már párfélét.

2012. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Pine nedves törlő bevált. Pelussal kaptam ajándékba, meg vagyok vele elégedve.
2012. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kezdetben Johnson's-t vettem, aztán váltottam Liberora. Gyakran akciós, olyankor betárazok belőle.

Múltkor vettem kipróbálásra - csak úgy kéztörlőnek - Winny-t (Corában), hát meg kell mondjam, szuper!! Vastag, nagy, jó nedves, és kellemes az illata! Már bánom, hogy csak 1 csomaggal vettem, mert azóta nálunk nem lehet kapni, ugyanis megszűnt a Cora. :(

Ha felétek van, próbáld ki, mert nagyon jó!

2012. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
az AXXO tényleg nagyon jó. Én pellenka diszkontban veszem 300 forintért. 72 db.
2012. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én a DM-es fehéret használom. Nekünk teljesen bevállt, elég nedves, nem szakad. Azért használuk ezt, mert erről olvastam a legjobb véleményt, nincsenek benne szinezékanyagok, illatanyagok, semmi, ami allergizálhat és árban is középkategóriásnak számít.
2012. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm,nagyon hasznos volt.
2012. aug. 8. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!