Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy hiába van tele popsitörlővel a babaszekrény, én mindig "töltöm" újra? Egyszerűen úgy érzem kell, pedig van elég itthon.

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 05:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a popsitörlővel is és a pelenkával is ugyanígy vagyok. De szerintem normális dolog! Remélem... :D
2012. jún. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem is normális...:) ne aggódj...különben sok bolond anyuka lenne :)))
2012. jún. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha ennél nagyobb hülyeséged nem lesz az életben, akkor szerintem összeteheted a két kezed! :-)

Ez legyen a legnagyobb bajod! :-))

2012. jún. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez megnyugató.:) Egyébként pelenka is lenne itthon egy raklappal tuti, ha pénz is volna egy raklappal.:)Azt nem tudom olyan hévvel gyűjteni, mert nem olcsó mulatság, de most is van itthon 2 db 100-as csomag, de ezek akcióban lettek levadászva. Nagyon figyelem az akciókat. Mindig azt nézem, hogy darabja mennyire jön ki. Fontos, mert márkás pelust használok és horror ára van.
2012. jún. 12. 09:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csinálom,állandóan "spájzolok" de nem érzem magam ez miatt bolondnak.És én nem csak a popsitörlővel csinálom,hanem cumikkal,cumisüvegekkel,pelenkákkal,zoknikkal,kis cipőkkel sőt bébiételekkel is.Mindent gyűjtögetek azzal a címszóval hogy jó lesz az még valamikor...
2012. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Popsitörlőből spájzolj nyugodtan, de pelusból nemigen kéne egy raklap, mert mire megbontanád a legalsó sort, azt veszed észre, hogy kicsi. :)
2012. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez a drogériás cuccokra, meg az otthoni "éléskamrára" is kiterjed, vállalkozásunk van, nem lehet tudni, mikor nem jönnek be a számítások (szerencsére ritkán kerül erre sor). Épp ma számoltam, van itthon 20 kiló cukor, 40 kiló liszt, meg 120db tojás :D Ha jön a meleg, gyúrom a tésztát, és amilyen zöldség-gyümölcs szezon van, úgy teszem el a lekvárt, befőttet, fagyasztottat...

A babánál meg alap, én is vadászom az akciókat. Hosszú távon jobban megéri :)

A férjem mondja is, olyan vagyok, mint egy mókus.

2012. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem vagy ezzel egyedül :) én is mindig úgy érzem hogy vennem kell. Mi külföldön élünk, itt nagyon sokszor vannak leárazva babaholmik, de annak ellenére én mindig bespájzolok belőle :) Éppen a hétvégén számoltam össze: most van itthon kb.600db pelus és kb.100csomag popsitörlő(ebből már tuti nem kell venni az idén), de amikor megyek vásárolni mindig a babaosztályra vezet az első utam és nézem mi akciós :), de én így vagyok a babaruhákkal is amikor jön a szezonális leárazás bevásárolok jó előre mindenből. Ja és amikor megérkezik bizonyos időközönként a hipermarketek kuponjai (külön vagyok regisztrálva babás kuponokra is) akkor "kötelezőnek" tartom azokat is beváltani :)

FUUUUU, ez már megszállottság nálam :)

2012. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor Te drogériát is nyithatnál. Kismiska vagyok hozzád képest.:) Megszámoltam, "csak" 19 csomag popsitörlőm van itthon és 220 db pelenka. Ment a zöld kéz mindenkinek.:)
2012. jún. 14. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!