Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rövid a biztonsági öv az...

Rövid a biztonsági öv az autóban, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Anyu autójába nem tudjuk bekötni a gyerülést (nem hordozó). Létezik valami megoldás?


1998-as Susuki Swift


2012. aug. 2. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló problémánk volt... ki kell cserélni az egyik biztonsági övet (esetleg bontóban venni).

.. vagy másik gyerek ülés... :(

2012. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

biztos jól kötöd be? férjemnek is ilyen autója van, még az év is stimmel, még menetiránynak háttal is be tudtuk kötni az ülést! esetleg ha az anyósülésre teszitek és teljesen hátra tolod az ülést akkor még hosszabb, bár így nem túl biztonságos.

ha menetiránynak megegyezően nem tudod bekötni akkor biztos valamit nem jól csináltál.

nekem egy veterán toyotám van, na annak tényleg marha rövid a hátsó övé, míg menetiránynak háttal utazott a pici addig csak előre tudtam tenni, de menetiránynak megegyezően már oda is be tudom hátra kötni, a suziban meg semmi ilyen gond nem volt

2012. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!