Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen adtál először...

Mennyi idősen adtál először tehéntejet babádnak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
8 hónapos korában (banán turmixot). :)
2012. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 éves éppen elmúlt
2012. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen formában.


Levest, amiben van tej, kb. 10 hónaposan evett pár kanállal.

1 éves korától annyit ehet belőle, amennyi jólesik.


De önmagában tejet még nem ivott. 14 hónapos.

2012. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Betöltötte az 1 évet és utána. De először felesbe, fele víz, fele tej! De csak 3,5 vagy 2,8%-osat!
2012. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Főzelékben olyan 10-11 hónaposan kapott tejet.

Amúgy 15 hónaposan ivott először önmagában 2,8-as tejet. Soha nem hígítottam.

2012. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most 14 hónapos, olyan 2 hónapja megkóstolta, majdnem le is köpött vele, így hagytam a témát. Mostanában kezdett el megint motoszkálni bennem, hogy talán adhatnék neki. Nem olyan rége ivott 2 kortyot megint, de nem kért többet. Majd szépen lassan adogatom neki:-)
2012. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy évesen, de nem bírta a pocakja. Így végül 17 hónapos korára szoktattam át, most már nincs vele gond.
2012. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tervezem, hogy 1 éves kora alatt semmiféle tejterméket nem kap, 1 éves kora után csak tejszármazékot (ételben, esetleg joghurt, túrórúdi), és csak 2 éves kora után kap tejet önmagában/kakaóban. A párom, anyukám, anyósom tejcukorérzékeny, a kistestvérem tejfehérje allergiás volt 5 éves koráig, én a túrótól pöttyösödöm, szóval "halmozottan hátrányos helyzetű" a család tejallergia szempontjából, úgyhogy mindent meg fogok tenni, hogy a kicsi ne legyen az.
2012. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!