Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos lányom leesett az...

6hónapos lányom leesett az ágyról?

Figyelt kérdés

Ma leesett az ágyról. Egy pillanat alatt történt minden:(

Sírt egy kicsit, és a fogával megsértette a száját. Más baja nincsen. A történtek után 10perccel már meg is tudtam nevettetni. Eszik rendesen. Annyira sajnálom:(

Mire figyeljek? Ugye nem lehet baj?


2012. aug. 8. 14:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és most alszik.
2012. aug. 8. 14:25
 2/12 anonim ***** válasza:

ha átlagosnál aluszékonyabb, szemtengelye nem párhuzamos, fényre nem reagál, fényt kerüli

hány e, eszik iszik e rendesen


jobbulást

2012. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Fog is még esni sokat, nyugi, nagyjából gumiból vannak.


Amire figyelj:

- ha hányna

- ha túl sokat aludna

- ha furcsán viselkedne (pl. forgatná a szemeit)

Ha bármi eltérőt tapasztalsz, akkor menjetek orvoshoz.

2012. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Hányás, aluszékonyság. és máskor ne ragd az ágyra.
2012. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az enyémek is potyogtak időnként, soha semmi baj nem lett belőle. Az előzők leírták mire kell ügyelni, mik az agyrázkódás tünetei. De valószínűtlen, hogy baja lenne, a környezetemben szerintem nincs olyan baba, aki ne esett volna az ágyról, mindegyiknek kutya baja.
2012. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én az első leesésnél iszonyúan megijedtem! Utána még volt 2-3 alkalom, és mindannyiszor ott voltunk vele, szóval tényleg egy pillanat műve az örökmozgóknál: egyet fordul, és persze nem arra, amerre számítanál rá, és puff... Most másfél éves, tökéletes biztonsággal tolat hátrafelé le az ágyról, már nincs gond. Előtte szólók leírták, mire figyelj, nincs mit hozzátenni. Biztos minden rendben lesz, és ha lehet, sose az ágy egyik vagy másik oldalán, hanem csakis középen legyen még akkor is, ha valaki ott van mellette!
2012. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen fél évesen, kb 45cm magas ágyról kúszott le. Én annyira megijedtem, mivel fejre esett, hogy hívtam a mentőket. Mikor vártuk a kiérkező kocsit, már mosolygott. Bevittek minket, 24órás megfigyelés volt, ami gyakorlatilag kb 15óra volt. Másnap hazajöhettünk, mondták, hogy még 2-3 napig azért figyeljem: Túlzott aluszékonyság(keltegtni kell, erre is nehezen reagál), hányás, furcsa viselkedés, végtagjait nem használja, eszméletvesztés, étvágytalanság. Reméljük nektek sem történt komolyabb baj. Mi azóta inkább a földön vagyunk.
2012. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Csak simán érdeklődnék,elnézést az offért.

Miért van az ágyon ?Nálunk napközben a padlón pléden ,ha dolog van a lakásban akkor meg beteszem az utazóágyába addig.Játszani földön játszunk.

2012. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szegényke... Az én fiam 8 hónaposan esett le. Szintén egy másodperc töredéke volt. :/

Neki felszakadt az ínye, plusz a szája is, mert a cumi benne volt, az sértette meg.


Nekem annyit mondott a gyerekorvos, hogy ne hagyjam elaludni 1-2 órát még. Nézzem a szemeit, és hogy ne hány-e. Ezek az agyrázkódás tünetei.

De nem volt semmi ilyesmi, pedig jó magas az ágyunk és hát fejjel ment lefelé. :( Azt hittem agyvérzést kapok...

2012. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a legjobb családoknál is előfordul:-( Annyira szeretjük, annyira óvjuk, vigyázunk rá és tényleg mégis ott a baj egy másodperc töredéke alatt. Én írtam, hogy nekünk is leesett fél évesen a kicsikénk. Pedig apa ott volt vele, egy pillanatra félrenézett. Én meg rohantam be a konyhából a huppanás hallatára. Hála a jó Égnek, semmi komolyabb baj nem lett, de a mai napig lelkiismeretfurdalásunk van a dolog miatt, nekem azért, hogy 2 percen múlt, hogy végezzek a dolgommal odakint. Azóta a földön vagyunk általában, az ágyon csak elalvás előtt. 7hós gyönyörűség anyukája
2012. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!