Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám játszócumija 6hónapos...

Babám játszócumija 6hónapos kortól való.3 hónapos korától ezt használjuk. Ez baj szerintetek? Okozhat valamilyen gondot?

Figyelt kérdés

ilyen a szívókája:

[link]



2012. júl. 24. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos deformálhatja az állkapcsot. Ne haragudj, ez van. 3 hónaposnak 0-6 hós javasolt.

Amúgy jó a link, de a latex-szel kapcsiban lenne egy olyan észrevételem, h az igénybevétel+ a kifőzögetések miatt behorpad, amikor kinyomkodom belőle a vizet, persze 2-3 perc múlva "visszaáll", de addig nem adhatom a babának. A szilikon talán ezért jobb.

2012. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most 4 hónapos és már nem tudom átszoktatni a 2-6hónaposnak való cumira, mert kitolja és csak a megszokott kell neki:(
2012. júl. 26. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Per pillanat a 18 hónaposom a 0-6 hóig valót használja... Az pedig MÁR nem neki való. Szerintem nem okoztál gondot, de ez csak a magánvéleményem, mert nem vagyok orvos, csak gyakorló anyuka 13 éve.:)
2012. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3/3-as ismét: Szóval a cumik latex és szilikon része márkánként is változik. Nem akarok konkrétat írni, de pl x márkájú cumi szívókája alapból nagyobb, mint y-é. A babócák méretei sem egyformák. Az én 1 kilós korababámnak a szájában képzelheted, hogyan nézett ki az 1-es cseresznyecumi is, amit a koraszülött osztályon a szájába tettek a nővérek... Az állkapcsa és fogai nem deformálódtak mégsem mindez idáig. Erre alapoztam az előzőekben leírt véleményemet...
2012. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát remélem, mert már hiába vettem neki valót egyszerűen nem fogadja el.Neki a jól megszokott kell.:)

Anyukám azt mondta, hogy amikor én kicsi voltam, nem is volt csak egy fajta cumi egy méretben...

2012. júl. 26. 14:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményed:))
2012. júl. 26. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!