Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kókuszmatrac vs szivacs Mit...

Kókuszmatrac vs szivacs Mit rakjak a kiságyba?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Sokan a kókuszmatracra esküsznek, mi rendes szivacsot tettünk bele, mert azt hallottam, a kókuszmatracban fázhat a baba.Egyébként biztos jó,ha kemény a fekhely, de egy pici baba azért nem szeret annyira "vízszintesben" aludni.Szerintem a legnagyobb különbség a tartósságában van.
2012. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ami neked szimpatikusabb:) Nekünk a kókuszmatrac vált be,mindhárom gyerkőcnél
2012. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gabszem ***** válasza:
Mi első babások vagyunk, kókuszmatracot vettünk ,de abból egy olcsóbb verziót. SZerintem jó , hogy kemény , jó a gerincének és úgy hallottam, hogy könnyebben szellőzik. Mindegy nálunk bevált, szeret rajta aludni, most már 6 hónapos, de aludt már szivacsmatracon is és az is jo volt.
2012. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kíváncsicska ***** válasza:
Kókusz matrac.Jobban tartja a babát.Szerintem.Pedig mi is egy olcsóbb kókusz matracot vettünk.Nem kell feltétlen megvenni a huszonezer forintosat.
2012. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is kókuszmatrac van. Első Baba, azt olvastuk, hogy jobb.

(Egyébként nekünk olyan 12ezer körüli volt az ára, pedig méretre kellett csináltatnunk, mert régi a kiságy, nem a mostani szabványméret.)

2012. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sima szivacsot vettünk első babának.

Teljesen meg vagyunk vele elégedve!

Mi is felnőttünk kókuszmatrac nélkül:-)

De amelyiket Te gondolod,szerintem egyikkel sincs semmi gond!

2012. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kókuszmatrac jobb.Nem deformálódik el,jobban szellőzik,kényelmesebb,mint a szivacs.És tényleg van olcsóbb fajta is,nem csak arany-árú.
2012. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az igazság az, hogy van itthon ez is-az is, azért nem tudok dönteni. A kislányom sima szivacsos kiságyban aludt, amit a mai napig imád. Vettünk neki kókuszt, (ráadásul nem is volt olcsó), de utálja.

Viszont, ha az öccse eleve a kókuszt fogja megszokni, akkor tudnánk használni. Csak attól félek, hogy kemény lesz neki.

2012. aug. 9. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!