Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vese tágulattal kapcsolatos...

Fazekasné kérdése:

Vese tágulattal kapcsolatos tapasztalatok babáknál?

Figyelt kérdés
Kisfiamnál a 32 hetes magzati uh-n látták,3,8 mm mindkét oldalon.38 hetes uh-n már nem látták.3 naposan születése után mindkét oldalon 7mm volt mégiscsak.8 hetesen megintcsak azt mondták az uh-n,hogy bár szinte üres a hólyag és nem nagyon látni,de teljesen megszünni látták a tágulatot.Ma voltunk újra, 4 hónapos uh-n most a bal oldalon 4 mm a jobb oldalon 6 mm.Már teljesen megőrülök,akkor most mi is van?Van vagy nincs?Vagy esetleg van olyan hogy elmúlt,és most megint van?Vagy már én vagyok paranoiás?Köszi a válaszokat!
2012. aug. 8. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég picik ezek a tágulatok, 10 mm alatt nem nagyon foglalkoznak vele. Szinte biztos, hogy ez a pár mm el fog múlni legkésőbb 1 éves koráig.
2012. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én 1 éves lányomnál 9 hónaposan vették észre. 6 hónap múlva megyünk kontrollra. Nem kell vele semmit csináljunk, remélhetőleg magától elmúlik. Ha valamitől belázasodik, akkor azonnal vizeletvizsgálatot kell csináltatni, nehogy károsodjanak a vesék. Ennyit mondtak, remélem minden rendbe jön beavatkozás nélkül. Ezt kívánom Nektek is :-)!
2012. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kiki01 ***** válasza:
Az én kislányomnak is van/volt, a 6 hetes UH-n vették észre, de nekünk is azt mondták hogy 6 hónap múlva kell visszamenni kontrollra, és h valószínű addigra kinövi.
2012. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!