Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A Pampers4+-os...

Anyukák! A Pampers4+-os mérete sokkal nagyobb, mint a 4-es? Ajándékba kaptam, mi sima 4-est használunk 7,5 kg a babám.

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
10 kg-os fiamra még 4-est veszek, lehet, hogy a 4+-os akkor nektek is nagy lesz még, de még nem próbáltam.
2012. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehet a 4+ -os!én is azt adtam rá már ilyen kilonál, mondjuk enyémnek pocakja is van, combos is volt, sokkal kényelmesebb neki.Csak kényelemben éreztem szinte különbséget, nem lóg rajta ,mint a gatya :-).Probáld ki, ha máskor nem éjjelre, biztos jobb lesz.
2012. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kipróbálom.
2012. aug. 8. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:

7 kilós korától használunk 4+-t. Most 13 hónapos és 8,8 kiló.

Nekünk jobb a nedvszívó képessége, én csak ennyi változást tapasztaltam.

2012. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az én babám is elég combi:)
2012. aug. 8. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:

MI azért váltottunk anno 4-esről 4+osra, mert a sima négyes már átázott. Összemértem, 1-2 centivel hosszabb volt a dereka.

Aztán már a 4+os sem bírta, márkát kellett váltanunk.

Nyugodtan nyisd ki, vagy el is rakhatod pár hónapra, még jó ideig pelusos lesz a babád:)

Még akár 2 éves kora körül is jó lehet, mi akkor váltottunk 5-ösre. Egy idő után inkább nyúlnak a babák,ezért sokáig jó a 4+os méret.

2012. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányom elég combos-pocakos baba, én 11 kiló körül váltottam a 4+ Pampersre. Előtte mindig szét csúszott rajta a tépőzárnál.
2012. aug. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányom 9hónaposan(9,5kg-osan) hordott nappalra 4+-ost,éjszakára már akkor is 5-öst adtam rá,mert a 4+-os Pampers átnedvesedett.Azóta is úgy van,hogy a Rossmannos,DM-es,Mülleres pelusokból 4+-ost hord,de ezek csak nappal vannak rajta,éjszakára 5-ös Liberó vált be,ami érdekes mert előtte Pampers Active fan voltam,de a 4-es méret felett egyszerüen átnedvesedett.Most 1 éves és ő is husis combokkal rendelkezik.
2012. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!