Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyesen lévő (2. babával) 39...

Adryenn21 kérdése:

Gyesen lévő (2. babával) 39 hetes terhes anyuka 2 éves kislányát nem vehetik fel a bölcsődébe?

Figyelt kérdés
Most már tényleg nem értem!!! :-( Pedig még iskolába is járok (felnőtt képzésre)!!!

2012. aug. 9. 11:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, mekkora segg vagy te az ég áldjon meg!


Senki nem volt ellened te meg támadsz. Most írtuk volna, hogy milyen szemét arendszer, hogy a dolgozó anyukák gyerekét felveszik a bölcsibe???

Ráadásul én írtam egyedül egy normális ötletet, hogy adj be kérvényt, mert ez és ez van. /Megsúgom ez szokott segíteni.../


A tények: Magyarországon kevés a bölcsödei hely, kevés a munkahely. A kismamák (bármennyire is sajnálják) igyekeznek visszamenni a munkahelyükre, mert kell a pénz és mert nem akarják, hogy kirúgják őket! Ezért teljesen természetes, hogy annak a gyerekét veszik fel első körben, aki vissza tud menni dolgozni.

Utána jöhet a többi, ha marad hely.


Ne vagdalkozz, hanem gondolkodj! MIkor bevállaltad a második gyereket meg az iskolát, már akkor el kellett volna gondolkodnod, hogy tudod összeegyeztetni ezeket a dolgokat, pláne, hog nagyon úgy néz ki, nulla segítséged van!

2012. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

A modorodat illetően nagyon tudlak sajnálni!!!

Nehogy te mondd már meg, hogy mikor hogy tervezzem az életemet!!! Ki vagy te? Azért mert itt okoskodsz nem vagy több tőlem vagy akárki másnál. Mit kutakodsz másnak az életében??? A kérdéssel foglalkozz ne másnak az magánügyeivel!!! Van segítségem, akik nagyon szeretik a kislányomat, de egy csípőprotézises anyósra meg egy 70 éves apósra már csak nem hagyok rá egy pár hetes gyereket, hogy be tudjak menni szeptemberben a suliban. A nagyobb lányomat még el tudják látni és rájuk merem hagyni, de a picit már nem. Ezek után gondolkozz már el azon légy szíves hogy te mekkora segg lehetsz!!! Őszintén szánlak!!!!

2012. aug. 9. 14:08
 13/25 anonim ***** válasza:
58%

Ez a "szánlak" szó akkor szokott előjönni, mikor nem tud az ember már egy épkézláb magyarázatot adni. Csak mondom.

Te írtad ide a kérdésed már ne is haragudj. Hogy lehetne nem beleturkálni egy kicsit az életedbe?

Nem azt kérdezted, hogy mit egyél vacsorára...


Törődj bele, hogy a dolgozó nők gyerekei az elsők és kész.

Vagy vidd csanába.


Nekem is van két gyerekem, bölcsibe járnak, én viszem őket, a nagymama meg hozza. 4 órában dolgozhatok még pár hónapig, mert a munkahelyem meghálálta, hogy visszamentem időben, így nem kellett másik embert betanítani.

Ha betegek a gyerekeke, dokihoz én viszem őket, de nagymama vagy apuka is tud rájuk vigyázni. (felváltva, így legalább nem feltűnő a munkahelyen a hiányzás)


Úgyhogy ki a szánalomra méltó??????


Segítek: te.


ui.: Máskor ne tegyél fel kérdést, ha nem bírod elviselni, hogy nem nyalják a seggedet.

2012. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Tudod nem a seggnyalást szeretem, hanem a NORMÁLIS emberekkel való társalgást (amelyek közé te nem tartozol)! De ha már ennyire emlegeted tőled szívesen elviselek egy seggnyalást, jó mélyre! :-)

Engem nem érdekel te hogy hozod-viszed a gyerekeidet, meg az egyéb családtagjaid segítő tevékenysége sem izgat!

Csak nézd vissza a topik elejét...amíg te nem mocskolódtál bele semmi gond nem volt...jaaaaj de ez biztos csak véletlen egybeesés.

A "szánlak" szó azért jött, mert ezt érzem mikor a hozzászólásaidat olvasom, de tényleg.


UI: A kérdésem nem ad indokot arra, hogy az életemben kutakodj!

2012. aug. 9. 14:32
 15/25 anonim ***** válasza:

"Az előttem szólóknak igazuk van!

Az a fair, ha a dolgozó anyukák gyerekeit veszik fel elsőnek!

Erről függetlenül én írnék egy kérvényt a bölcsi vezetőjének, leírnám, mi a szitu, hátha lesz üresedés. Bár a mai világban mindenki igyekszik vissza a munkahelyére.."


No édesem, ebben mi volt a mocskolódás???????????????????????????????????????????????

(gyenguska agyak kedvéért ezt én írtam, ráadásul még tippet is adtam)

2012. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"13:32-nak: én pedig azért igyekszem, hogy később legyen hová mennem dolgozni, szerintem ez is ugyanolyan fontos.."


Ezt meg te írtad. Ki kezdett el beszólogatni?????


Na, házi feladat ezen elgondolkodni, aztán beszéld meg magaddal.

De már ne velem, mert borzasztó arrogáns, önző, öntelt nőszemély vagy, az ilyenektől meg a hideg ráz ki.

Szia.

2012. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"De ha már ennyire emlegeted tőled szívesen elviselek egy seggnyalást, jó mélyre! :-) "


Azt nem mondtad, hogy leszbikus is vagy. Én nem, úgyhogy ha így akartál partnert keresni, akkor bocs, de nem vállalom.

2012. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Na ha már itt tartunk akkor neked ebben a kommentemben mi volt olyan sértő, hogy a következő hozzászólásodban "seggnek" kell nevezni egy másik embert????

Idézem, hátha már elfelejtetted: "13:32-nak: én pedig azért igyekszem, hogy később legyen hová mennem dolgozni, szerintem ez is ugyanolyan fontos..."

Eléggé elnyűtt és strapás lelki világod lehet neked...azt hiszem ezen egy kicsit elgondolkozhatnál (persze csak ha van mivel)!

2012. aug. 9. 14:41
 19/25 A kérdező kommentje:
Ha nem lennének férfiak és te lennél az utolsó leszboszi mentőöv a világon, inkább a halálhoz könyörögnék hogy szánjon meg...csoda hogy egy férfi képes téged elviselni.
2012. aug. 9. 14:44
 20/25 anonim ***** válasza:

Úristen!

Úgy látom kedves kérdező összeakadtál egy olyan emberrel, akit csak az tesz boldoggá ha itt élheti ki frusztrációját. HÁt hajrá! Vele már én is összefutottam egy ovis kérdésben, és engem is jól felhúzott. Vagy lehet hogy minden második GYK-s anyuka itt ilyen elmeháborodott idegbeteg? De szerintem ő volt.

Hagyd rá! Ne is válaszolj ne reagálj, mert úgyis visszavág valamivel.

2012. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!