Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laktatóbb a darakása mint a...

Laktatóbb a darakása mint a Jó éjszakát tápszerek vacsorára?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14 hónapos.Mostanában gyakran előfordul hogy felsír éjszaka mert éhes.Azt gondolom hogy az idáig jól bevált tápszer már nem kielégítő számára éjszaka.Adjak neki helyette darakását?Kinek mi a tapasztalata?

2012. aug. 9. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

:-) Nálunk már 6 hónapos kora óta nem elég a tápszer akkor vettem,a Heinz-nek a "Kinder Gríz"-t és tápszerrel csináltam meg +20g gyümölcspüré vagy úgy szintén a Heinz-nek van a rizs pehely-e.Utána szinte mindig átaludta az éjszakát,csak amikor a foga jött akkor volt megint éjszakázás!

Vagy veszel natúr gabonapelyhet ehhez is lehet fél narancsot adni +20g körtepürét.Ez is nagyon fincsi.

Én speciel biztos nem vennék külön "Jó éjszakát" tejpépet mert csak 250g van benne és vagy 500-700ft és ez csak 5 étkezésre elég!

De egyépként,14 hónapos úgye?! Simán adhatsz neki sima búzadarát,kukoricadarát tejberizst sima 2,8% tejjel hidd el semmi baja nem lesz,ha csak nem derült ki előtte,hogy tejérzékeny!

Nekem van egy táplálási táblázatom 1 év fölötti tipegőknek és ott pl.a vacsi :-Bolognai spagetti ,Lepényhal sült paradicsommal,Virsli burgonyán sült,Makaróni sajtmártással

Nekem ezt a védőnőm adta akik korán elkezdték a hozzátáplálás és tápszeresek voltak a babák,tök jó baba barát recepteket adott hónapról-hónapra!

2012. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!