Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt nem alszik?

Fogzás miatt nem alszik?

Figyelt kérdés
4 hós kisfiam fogzik és pár napja délutánonként nem alszik, csak nyögdécsel, néha sírdogál, sehogy sem jó neki. Éjjel is többször ébred. Lehet a fogzástól?
2012. aug. 9. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen lehet a fogzástól (ha pl. mindent rág,tehát nem nyalogat, hanem látod hogy az ínyével rágja pl. a rágókákat is, és kemény dolgokat), d eaz is lehet, hogy fáj a hasa.

Pl. mert hozzátáplálod, vagy ha szopizik akkor valami olyat ehettél, ami nem esett jól neki.

2012. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tápszert kap. Nagyon rágcsál, folyik a nyála.
2012. aug. 9. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ezt csinálja! Bár ő éjjel alszik rendesen! Napközben van, h a semmitől elsírja magát és fél óra nyűgi! Bedühödik, ha nem tudja a játékot a szájába tenni, vagy a kezét! Ömlik a gyerekből a nyál! Az inyén én nem látok semmi különöset, bár megmondom őszintén, nem is tudom, h mit kéne látni, mert az inye egyszer ilyen egyszer olyan! Remélem hamarosan kiderül a dolog!
2012. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!