Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Front vagy fogzás, miért...

Front vagy fogzás, miért hisztis, miért nem alszik?

Figyelt kérdés
5 hós kislányom tegnap este óta tiszta hiszti... tegnap d.u. még mosolygós tündérke volt, tegnap este lefektetés után óránként ébredt, harmadszorra éjfélkor, akkor már nem is tudtuk sehogy se visszaaltatni, magunk közé tettük, aztán cicizve elaludt, de éjjel is vagy 5x ébredt, és most d.e. is csak fél órát aludt. Azóta meg megint hisztis...
2011. szept. 8. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan nem fogom tudni megmondani.

Nálunk csak a fogzás miatt nem alszik és nyűgös, a frontok nem érdeklik...de ettől még lehet, hogy a te babádra hatnak a frontok, gyakori dolog. Sok felnőttre is hatnak, í babák pedig néha még érzékenyebbek.

A fogok pedig nagy kalamajkát tudnak csinálni, és az alvásra is rossz hatással vannak, úgyhogy ki tudja, lehet hogy már úton van a fogacskája a babádnak. Nagy fájdalommal járhat sajnos.

2011. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogzás és/vagy front. Az én babám mindkettőnél hisztis.Túl kell lenni ezeken a napokon! Sok türelem kell hozzá az már biztos!
2011. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát az én babám ma egész nap hisztis, nyűgös, semmi sem jó neki, sírdogál megállás nélkül... és én sem tudom, mi a franc baja van a picurnak
2011. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mi estenk ejszakank is igy zajlott.Felorankent ebreszto,3szor cici,keserves siras.

5honapos kisfiu anyukaja.

2011. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!