Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fogzáskönnyítő gélt...

Milyen fogzáskönnyítő gélt vegyek? Melyik jött be nektek?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy a babámnál nem az alsó középső fog jön ki először? Csak mert mellette érzem keményebbnek az ínyét, és mintha ott készülődne vmi.
2012. aug. 10. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

dologel, dentinox.

Mindkettő szuper, a dologel homeós, annyiszor kened ahányszor akarod a dentinox a lidocain miatt csak napi 3-szor lehet!:)

De nekünk a borostyán lánc is segített..:)

2012. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabszem ***** válasza:
minden lehetséges. Nálunk 4 hónaposan jött ki az alsó 2 középső egyszerre, 5 hónaposan pedig a felső 4 szinte egyszerre, de nem a felső középsők jöttek ki először hanem a mellette levők. Én kenegettem nagyon a Dolo-géllel, de őszintén szólva szerintem semmire se jó. A Dentinox zsibbaszt kicsit, de mikor nagyon fájt neki és nagyon sírt csak a Nurofen szuszpenzió segített. Éjszakára használtuk , ha nagyon szenvedett, de elég volt fél adag is.
2012. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem van otthon dologél és dentinox is, dentinoxot nem nagyon engedte h használjam, csak éjjel szoktam. nappal dologél, de szerencsére nem kellett sokat, jól viseli. dologélt valóban többet lehet hasznélni. Aztán ha már nagyon nem múlik el semmitől, akkor lehet adni nurofent is nyugodtan, attól tud majd aludni.

Az h kinek hol jön a foga, hát lehet h nem a megszokott módon jön. babámnak egy foga van (9 hós), alsó és én sem a mellette lévő metszőfogat látom készülőnek hanem a másik oldalon lévőt.

2012. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Kisfiamnak frezyderm fogínyápolót rendeltem. Gyógynövényes, sztem használt neki.
2012. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom a Dentinoxot nem szerette, így maradt a Dologél. Hatott is, szerette is (az ízét).
2012. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!