Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy néz ki, hogy nem elég...

Úgy néz ki, hogy nem elég tápláló a tejem. Már csak naponta kétszer szoptatom a picit. Mit egyek vagy szedjek? Van valakinek ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a pici? 3 hetes? Vagy 1 éves? Eszik már mást? Ezek nagyon nem mindegy kérdések ahhoz, hogy valaki válaszolni tudjon erre a kérdésre.
2009. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
KÉrlek, válaszolj az első hozzászóló kérdésére, mert így nem tudunk segíteni!!!
2009. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
9 hónapos a pici, és szinte már mindent megeszik.
2009. júl. 21. 10:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam kommentet a kérdést alá, de valamiért nem jelent meg és ezt csak most láttam...
2009. júl. 21. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 8 hós múlt a lányom és egy örökmozgó. Szerintem a tejed ugyanolyan mint régen, csak már a sok mozgáshoz nem elég. Az enyém még négyszer szopik, kétszer eszik mást, de szopi után két órával kéri is. Szóval én is hasonlóan vagyok, de azért éjjelre hála Isten elég neki, hajnal 4 felé szokott cicizni először, aztán a reggeli is cici, 11 fele főzi, 2 körül szopi, (esetleg 4 fele kap még cicit ha kér), de estig már csak gyümi, piskóta, babakeksz, stb. Ne aggódj, és egyél amit eddig szoktál. A leves nagyon fontos, bár a melegben kinek kell a meleg leves?
2009. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Kicsit elkedvetlenedtem, de azt hiszem igazad lehet!
2009. júl. 21. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!