Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki használ Tescos pelenkát?...

Ki használ Tescos pelenkát? Kinek milyen tapasztalata van? 4-9-kg-os méret érdekelne! Mennyire tartja bent a pisit, kakit? Naponta elég belőle uannyi, mint más drágább pelusból, vagy esetleg több fogy, mert nem olyan jó a minősége?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Én zöld Tescos pelust használok (4-9kg). Csak pozitív dolgokat tudok elmondani róla. Nagyon jól tartja a kakit, pisit, nálunk még soha nem folyt ki belőle. Előtte Liberot használtunk, de abból mindig kifolyt a cucc, hiába váltottunk már méretet is, nem volt jó. Ez a Tescos viszont nagyon bevált, én biztos ennél maradok. Árban is jó, és minőségben is.

Üdv:3 hónapos kisfiú anyukája.

2010. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Szia.Mi használtunk már tescosat a zöld csomagosat,és nagyon jó.Szerintem a libero után az a legjobb.
2010. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,megpróbálkozom vele.

eddig a DM-es Babylove pelust használtam(narancssárga 4-9)és az is nagyon jó,csak a Tescos árban jobban jönne ki.

2010. júl. 7. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált, vetekszik a liberóval.
2010. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált mert az ára is jobb most vettem 4-9 kg 72db 2100 ft.Nem folyik ki belőle semmi és jól szívja a dolgokat a mérete is oké.
2010. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk a tescos pelenkától tiszta kiütés lett a babám popija,csak a Pamperst bírja.<a drága gyerek>
2010. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval szinte szóról szóra egyetértek! Nekem is 3 hónapos a babám, maximálisan meg vagyok elégedve a tescos zöld pelussal, soha nem történ baleset, bezzeg a liberoval mindig úszott minden.

Próbáld ki, én használok DM-est is, de ez szerintem jobb.

2010. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én rengeteg féle pelenkát használtam leírom a tapasztalataimat:)

1.Libero: újszülöttként megfelelt de később már volt egy két alkalom amikor ki-ki folyt az anyag:)

2.Kék-Fehér TEsco:Nagyon rossz folyamatosan elszakadt legalábbis nálunk a tépőzárja, meg nem is tetszett az anyaga

3.Pampers: Nem rossz pelenka jó a nedvszívó képessége nekünk bevált

4.Zöld Tescos:Szerintem is nagyon jó pelenka ahogyan az előttem szólök irták.

5.Huggies:Jelenleg ezt használom és ezzel sincs semmi bajom illetve ide sorolnám a Dms meg a Rossmanos pelust hisz az is tökéletesen bevált:)

6.Vettünk nem rég a Dmben egy pelenkát nem jut eszembe de ien ökopelenka volt ami teljesen lebomlik de amilyen gyorsan bomlik olyan gagyi is volt azt senkinek sem ajánlom(valami A betűvel kezdődik a neve nem ajánlom senkinek sem) :):)

Remélem tudtam segíteni!

ÜŰdv:11hós baba anyuja

2010. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!