Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tegnap késő este készített...

A tegnap késő este készített tápszert odaadhatom ma koraeste az 1 éves lányomnak? Semmit nem evett belőle, rögtön betettem a hűtőbe.

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a kórházban azt mondták hogy ha nincs még felmelegítve akkor 24óra hűtőben. Ott is így adták. De szerintem +-1óra nem számít. Én is szoktam előre készíteni és eddig semmi bajuk sem volt. Csak arra vigyázz hogy ne melegítsd újra. Ha megromlott úgyis észreveszed. Elég érdekes szaga van akkor!

2009. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy-két órát szoktam max állni hagyni. Mondjuk azt nem értem, hogy ha nem melegíted meg újra hogy adod neki oda, bár lehet, hogy más gyerek megeszi szobahőmérsékleten, az enyém nem biztos, hogy elfogadja. speciela dobozon az áll (mindegyiken), hogy nem lehet tárolni..de lehet, hogy csak azért írják, hogy új adagot kelljen csinálni.:-)
2009. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!