Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön az óvoda és vele a betegsé...

Jön az óvoda és vele a betegségek?

Figyelt kérdés
Már most bele vagyok betegedve,hogy 3 éves kislányom mennyi betegséget fog elkapni az oviban,eddig még nemvolt beteg,s mellette még van egy 3hónapos csöppségem is,sokan azt mondták mért nem vártam még 1 évet vele(mármint az ovival)Melyik vitamin a legjobb a nagyobbnak és a picinek?Túl reagálom??????

2012. aug. 11. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, nehéz lesz valószínűleg... :( Nekem 4 hós volt a kicsi, mikor a nagy az ovit kezdte. Mindig elkapta, bár szerencsére csak könnyű kis náthák voltak. De az állandó orrszívás, a rengeteg gyógyszertárban hagyott pénz... Vannak immunerősítők, amit csak doki írhat fel, pl Broncho-Waxom (azt hiszem így kell írni), a bölcsinél ezt szedte a nagyobb- akkor még nem volt kistesó, akkor 1x volt beteg. Az ovinál elfelejtettem időben (szeptemberben) felíratni, így megjártuk. Van, akinek nem vált be. Van homeos bogyó is, kicsinek, nagynak is adható: Echinacea angustifolia. Ez meg nekünk nem vált be, másnak meg igen. És van még sok más... Egyetek most minél több gyümit, és lehetőleg ne aludjon majd bent, mert úgy valahogy jobban elkapják. Sok kézmosás, és tanuljon meg alaposan orrot fújni egyedül :)))
2012. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel fog elkapni több mindent. A kicsi talán megússza, ha anyatejes, de nem kizárt, hogy Ő is elkap ezt-azt :(


Nekem ikreim vannak, és alig jártak kiscsoportba, mert állandóan elkaptak valamit azoktól, akiket nem kúráltak ki otthon, csak felkúpozták. (persze szülő dolgozik, bla-bla, de én is dolgoztam volna, ha nem kellett volna havonta 2 hetet otthon betegeskedni)


Nálunk a bronho-vaxom nem vált be, viszont jó drága.


És készülj fel arra, hogy Te is el fogod kapni a betegségeket. Én legalább is majdnem mindent elkaptam. Nem kell nagy dolgokra gondolni, köhögés, nátha, torokgyulladás, de ezek is elég kellemetlenek. Főleg havonta 2-3x...

2012. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!