Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen babás fórumon...

Ti milyen babás fórumon írogattok anyukákkal a gyk-n kívül?

Figyelt kérdés

2012. aug. 11. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nlcafe
2012. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy darabig irogattam a hoxan, de hogy oszinte legyek az a nyalas omlenges ami ott ment nem tetszett. en is nagyon orulok hogy babat varok es nagyon szeretem de amit ott muveletek a leendo anyukak (ill.azok is akiknek mar van gyerekuk) az szamomra tulzas volt,pedig nalunk is elso baba. szoval inkabb hanyagolom a forumokat.
2012. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ciklus.hu
2012. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy ideig anyatanya-ztam.mostanában facebookon beszélgetünk egy csoportban.
2012. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Facebookon csoportokban, pl. babák akik 2012-ben születnek, kismamák beszélgetős tanácsadós oldala
2012. aug. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néha írok a Mamamira, bár bevallom őszintén, nekem az már néha kicsit elszállt. De ha sikerül szűrni az infót, jó dolgokat lehet megtudni, nem csak gyerekneveléssel, hanem például háztartásvezetéssel kapcsolatban is.
2012. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!