Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél éve vettem a kisfiamn...

3 és fél éve vettem a kisfiamnak borostyán láncot, amit használtunk akkor. Most szeretnék 6 hós lányomnak is egyet. Újat vegyek, vagy a régi is jó?

Figyelt kérdés
Nem kérek kioktatásokat, hogy miért nem jó...stb. Nekünk használt. Köszi :)
2012. aug. 12. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Én használnám a régit. Semmi baja. Mosd le sima vízzel és tedd ki pár órára a napra. Így feltöltődik.

Én is kaptam elég kioktatást, de mióta használom azóta alszik jobban a kislányom. Most már nem is kell hogy mindig rajta legyen. :)

Lehet jól le leszek pontozva. :D

2012. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
NEm szeretnék senkit kioktatni, és elnézést, hogy nem válaszolok a kérdésre, de feltöltődik? Mivel?
2012. aug. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. aug. 12. 08:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Mármint az első válaszolónak köszi!
2012. aug. 12. 08:40
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Kedves 2. válaszoló.

Szerintem meg is kért a kérdező, hogy olyan ne írjon, aki nem hisz benne és kioktat.

Igen feltöltődik a nap energiájával. Olvass utána, ha kételkedsz. Mivel fél drága kőröl van szó.


[link]

2012. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
A borostyán megkövesedett gyanta. Ettől függetlenül nem azt írtam, hogy hülyeség, nem írtam véleményt, nem hiszem, hogy kioktattam volna a kérdezőt, mivel mindenki abban hisz, amiben akar. Még csak azt sem írtam, hogy én nem hiszek benne. Mindössze feltettem egy kérdést.
2012. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%

6-os igen feltettél egy kérdést aminek semmi köze a kérdéshez, úgy értem nem viszi előrébb a dolgot, nem válaszol a kérdező kérdésére meg semmi inkább kötekedő jellege volt:) De mindegy.

Én is így tudom, mi mástól kaptuk a láncot és folyóvízben kell lemosni (nem állottban) vagy kitenni a napra vagy elásni a földbe. Nem tudom miért de ezt mondták (hogy elveszítse előző tulajdonosa "rezgéseit")

Én se vagyok elvakultan hívő etéren, de ezt csináltam a lánccal. 3 éve hordja a lányom.

2012. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kérdésre tett válaszaitokat!
2012. aug. 12. 09:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell újat venni, nyugodtan ráadhatod amit a fiad hordott.
2012. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!