Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Iszonyatos hátfájással küszköd...

Iszonyatos hátfájással küszködök, a folytonos szoptatás és babusgatás, ringatás miatt. Délelőttönként alszik a babám 1-2 órát, addig itthon milyen tornát végezhetek?

Figyelt kérdés

Van ötletetek?

Találtam a neten egy 10 perces gerinctornát, de azt meg sem érzem!

Bármilyen javaslatnak örülök!

Nekem jó a gyógytorna is, ha valahol le vannak írva a gyakorlatok, csak segítsetek!


Köszönöm!



2012. júl. 27. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Ne szoptasd,ringasd folyton as babádat. Két szopi között tedd az ágyába, és hagyd,hogy egyedül nézelődjön,játsszon. Az sem baj.ha sír egy kicsit. Ha nem éhes,nem szomjas,nincs melege,akkor nem kell azonnal felvenni.

Akkor a hátad sem fog fájni.

2012. júl. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem erről van szó, kicsit félreérthető voltam.

A folytonos helyett akkor inkább a szükségeset írnám, de ezektől fáj.

Tornára van szükségem, ha valaki tud javasolni...

2012. júl. 27. 09:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt és csak a maszírozás segít. Most is járok újra hetente hátmasszázsra + egy kis mágneságy. Az nem elég, ha csak apuka maszírozza a hátadat, mert valószínűleg neked is már izomcsomók vannak a hátadban és azok fájnak. Szerintem ezt egy kis tornával nem tudod helyrehozni. 1 éves szopis kislány anyukája
2012. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, vannak csomóim is :S
2012. júl. 27. 10:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szia! tai masszazst ajánlom! Ahol én lakok itt óra 4e ft van olajos is ami nagyon jól kikapcsol. másfél óra 5e ft és 2 óra 6e ft de ezt időben nehéz összeegyeztetni. Én is nagyon hátfájós vagyok de havi 2x eljutok és amellett hogy teljesen rendbe tesz még nagyon sok energiával is feltölt. itt 2 női masszőr van. Neten keresgélj hozzád közeli üzletet.
2012. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Üdv! :)


Kedves első válaszoló irománya alapján csináltam mindent (amíg pici volt a babám), de akkor is nagyon fáj a hátam!!

A szopi párna sokat segített, mert azzal nem kell fogni a babát + egyenes háttal tudsz ülni. Ezzel jobb lett, de nem tökéletes.

Én úgy tudom, hogy szoptatás alatt, nem lehet masszíroztatni :( - hisz' olyan enzimek/anyagok szabadulnak fel, mint egy erős tornánál.

Mennyi idős a babád?

2012. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

másfél hónapos, és fekve szoptatok, könyökölve, váltott oldallal.

megcsináltam most egy Béres Alexandra kazit, amibe nincs ugrálás, csak erősítés.

Remélem nem lesz izomlázam.

De már megőrültem.

Ha felkelek szoptatásból, akkor mint egy rokkant, úgy állok fel félig, nyomorék tartásban.

2012. júl. 27. 14:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Thai masszázsra menj! Csak az segített utána már tornázhatsz, de amíg rendbe nem raktak, hiába a letapadt izmokat stb át kell gyurni stb. Én is így voltam majd bele haltam. Thai masszázs után sima hátmasszázsra jártam amíg rendbe nem jöttem. Utána szintentartás végett tornázhatsz, de masszázs nélkül nem hoz eredményt.
2012. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a tanácsot, jöhet a masszázs anyának :)
2012. júl. 28. 09:11
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a masszázst ajánlom első körben mint gyógymasszőr. Szívesen segítek, ha tudok. Ezenkívül érdemes kísérletezni a szoptatásnál felvett pozíciókkal, párnázással is.
2012. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!