Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Acetonos lehelet, na de mitől?

Acetonos lehelet, na de mitől?

Figyelt kérdés
14 hós a fiam, időnként érzem nála ezt az acetonos leheletet. Inni iszik rendesen, napi kb 1 litert. Semmilyen más probléma nincsen nála, pisi is rendben van. Megyünk majd orvoshoz, de kíváncsi vagyok, hogy tapasztaltatok-e már ilyet? Mindenféleképpen a cukor betegsére utal?
2012. aug. 13. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Cukrot nézessétek meg ,annak ez az egyik fő jellemzője
2012. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiszáradás is okozhatja, lehet, hogy kevés neki az 1 liter vagy passz. Az viszont biztos, hogy amikor a barátnőm fia elkezdett kiszáradni akkor az acetonos lehelete "árulta" el. Szorítok, hogy ne legyen komoly!!!
2012. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor vettem észre hasonlót anno a lányomnál, miután banánt evett. Vmiért mindig ilyesmi volt utána a lehelete.
2012. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
66%
Cukorbetegség! Valószínű, hogy ez lehet. Vizsgálatot javasolok.
2012. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen elviszem orvoshoz. Igaziból ő alakítja, hogy mennyit iszik, mert le van rakva az innivalója, és hozza, ha szomjas. Kb havi 1* jön elő ez a szag, de a férjem nem is érzi.
2012. aug. 13. 13:23
 6/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt 6 hónapos kortól ,vérvétel és pisi minta volt.Minden negatív.Ha acetonosnak érzem itassam.Egyébként a gyümölcs bontásakor lehet ilyen a lehelete. Nem feltétlen cukorbetegség.
2012. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%

Ez a "megyünk majd orvoshoz" elég felelőtlenül hangzik. Nem "majd". MOST!!!

Tisztában vagy vele, hogy HA tényleg a cukrával van baj, milyen súlyos problémát okozhat akár rövid távon, ha nem kezelik? Bele lehet halni...

2012. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Sok okostojás ha acetonos leheletről hall az cukor betegség lehet..inkább hallgatnának.
2012. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kislányomnak is volt, tettem is fel róla itt kérdést. Pár nap múlva a doktornőnek megemlítettem, azonnal megnézte a vércukrát de tökéletes volt. Azt mondta ő is, hogy a kevés folyadéktól lehet.
2012. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Megyünk majd..."

Az orvos sem kapkodta el 3-4 nap mire minden leletünk meg lett.Nem, kell mindent elhajítani és orvoshoz rohanni.Szerintem nem felelőtlen a kérdező.

2012. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!