Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes kimenni a Mihály-napir...

Érdemes kimenni a Mihály-napira vagy kimenni a nyíregyházi piacra babaruhákat venni?

Figyelt kérdés

Debreceni vagyok és annyira drágák a boltokban, corában, tescóban nem tudom kifizetni, és hol találok 50-es méretet, mert akárhová megyek 56 tól kezdődik szinte

Főleg kis kezes lábas plüss rugikra gondolok mert téli baba lesz.


2008. máj. 9. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdemesnek akkor tudod meg ha kimész. Régen mi mindig onnan öltöztünk, de az utóbbi években nagyon drága lett. de azért ki lehet fogni, szerintem. Próbáld meg, nem veszítesz semmit. Azért Nyíregyre sztem ne menj, még. Csak ha arra visz az utad. Oda nem igen éri meg kimenni. Nem tom, mennyire óckodsz a turiktól, én szinte függő vagyok. Gyönyörű ruhkat kapsz potom pénzért vagyis, legalábbis a bolti ár töredékéért! Ha meg téli baba lesz még ráérsz vásárolni, de ne vegyél nagyon 50es méretet, mert 1 hét alatt kinövi, és van amelyik babára már nem is jó mikor megszületik.

A tesco mellett lévő turi nagyon jó szerintem, meg állítólag(ott még én nem voltam csak hallottam) A kenézivel szemben is van egy turi és ott is olcsó talán 600FT Kilója. Gondolj bele, abból kb veszel minimum 10Db ruhácskát! Megéri benézni! Sok sikert!

34 hetes kismama

2008. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem se vegyél 50esből csak egyet kettőt.Amúgy nem tudom mért drágák a tescosak neked-hidd el a mihálynapi vásáron iszonyat árak vannak.Én két éve voltam de nem is megyek többet,szinte minden kínai vagy kézműves de az árak az egekben vannak.Mi a tescoban vettük meg a rugikat stb,a disneysek is kb 350-400ft ra jöttek ki.Mi olyat vettünk amiben 7db van és ha jól emlékszem 2700ft volt,szval sztem ezek nagyon jó árak.És jó minőségűek is.corában nem tudom milyen van ..
2008. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézd meg a turikban, olyan édes cuccok vannak. Én 56-osból is max 1-et fogok venni, felesleges, mert kg 1-2 hét és kinövik.

2008. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!