Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HIPP BIO édesköményteát csak...

HIPP BIO édesköményteát csak 4 hónapos kortól lehet adni a babáknak?

Figyelt kérdés
Elméletileg az van ráírva(hogy 4 hónapos kortól),de olvastam hogy sokan adnak édesköményteát pár hetes babáknak görcsölésre. Akkor ezt nem értem.. :S
2012. aug. 13. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
az a vicc, hogy a magyar szöveg 3-4 hónapos babát ír, a német szöveg 2 heteset!! Nézd meg pl. a DM-es édesköményteát! Én adtam korábban is, de nagyon ment tőle a hasa, úgyhogy csak ha ez a cél, akkor adjál neki. (De legalább a sok levegő is kijött a gyerekből.)
2012. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az van,hogy pár éve még az volt a dobozra írva magyarul is,hogy két hetes kortól adható.megkérdeztem a patikus nénit,azt mondta,egy pár éve bevezetett eu szabályozás miatt van így,amúgy nyugodtan adható.ja,és az összes 4 hónapos kortól adható hipp teával így van.
2012. aug. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!