Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki Oilatum...

Használt valaki Oilatum krémet? Mire?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak /1 hónapos/ ezt írta a doki a tejkiütéseire,nem látom hogy használna,sőt... Mintha csúnyább lenne a kis pofija,pedig a nyakáról viszont múlnak tőle a pöttyök.

Visszamenjek a dokihoz hogy írjon olyat teljesen rendbe hozza a kis bőrét?/olvastam itt hogy másoknak írtak fel gyógyszert erre,bár nem nagyon akarnak mondván úgyis elmúlik.../

Vasárnap lesz a keresztelője,szegényt sajnálom hogy paprikás fejjel fogjuk majd fotózni :(



2012. aug. 14. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! mi száraz bőrre használtuk. ekcémára szokták még. szerintem nem igazán jó tejkiütésre... sőt, a funkciója a külső hatásoktól való elzárás, filmréteget képez. szóval, nem csoda, ha rontott az állapoton. gyógyszertárban kikevert krémet szoktak felírni, de állítólag még az is jó, ha te, aki szoptatsz, megiszol napi 2 kalcium sandoz pezsgőtablettát.
2012. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,szoptatok,de utálom a pezsgőtablettákat :/ Miért jó a Calcium-sandoz? Van Béres Kálciumom/bogyó/,az nem jó?


Érzékeny a kicsim bőre, ezért is írta ezt a doki.Csodálkoztam,mert a lányomnál (aki szintén tejkiütéses volt) neki nem írtak semmit,nem is volt ilyen csúnya a bőre soha...

2012. aug. 14. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!