Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi feketekávét ihatok 1...

Mennyi feketekávét ihatok 1 éves, még szoptatott baba mellett?

Figyelt kérdés
Eddig neskávét, capuccinot ittam napi 2-3x, de most már úgy innék - és hiányzik is - "normális" kávét.

2012. aug. 14. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én terhesség alatt is és most is napi 1x főzött rendes kávét iszok. Nálam így indul a reggel, különben komázok délelőtt... Nekem a védőnő mondta napi egyet lehet, 1 éves a babám nekem is és szoptatok is.
2012. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TKI Ibolya ***** válasza:
Én reggel egy főzött kávét ittam és délután egy gyenge keverőset.Így is nagyon alacsony volt a vérnyomásom,még el is szédültem ha kihagytam.
2012. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan igyál. Nekem 3 hós a lányom és mindennap megiszom egy adag lefőzött erős feketét (ez kb. 4 csészényi cucc),csak arra figyelek,hogy tejjel igyam (az arány 1-1). A gyereknek semmi baja tőle.

Nálatok se lesz, csak apránként vezesd vissza az étrendedbe.

2012. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hónapos és szinten szopik még, de a reggeli jó nagy adag kávé sok tejjel elmaradhatatlan:-).
2012. aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat, akkor bátran iszok reggelente feketét, napközben meg egy "lájtosat".
2012. aug. 15. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!