Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen csípés ez?

Milyen csípés ez?

Figyelt kérdés

3 napja van a fiam karjan 2 csipes.Nem vakarja, de nem is nagyon mulik.Mi lehet ez?

[link]


2012. aug. 14. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt egypár ilyen a lányomon a nyáron. Szerintem pók vagy szúnyog. Nehezen múlik el, kentem Fenistillel, de volt, hogy cseppben adtam neki.
2012. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ilyen az én fiamon is volt, és szerintem ez pók csípés lesz.

Én rázókeverékkel kentem neki, mert Ő még csak 6 hónapos, így nem tudom, hogy fáj-e, vagy viszket neki.

Azért gondoltam amúgy pókra, mert mikor megláttam a karján a csípést, el kezdtem kizárni a dolgokat: a szúnyog, bolha nem ilyen, akkor pók lehet. Aztán rögtön újra húztam a lepedőjét (nem-e megbújt ott valami) és egy kis pók került elő.

2012. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem gondolom, hogy pók, mert a lányomnak is vannak ilyenek pár napja, de több is. Nem hiszem, hogy egy pók ennyiszer megcsípné. Lehet, hogy hangya, vagy szúnyog. Én ma takarítottam át az ágyat, a szobát, mindent, de nem találtam semmit.
2012. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez pókcsípés!A Google-ba ha beírod ilyen csípéseket ad ki
2012. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!